کلاس ریاضی جی آر ای GRE Quantitative (آنلاین و حضوری)

با اینکه گرفتن یک نمره خیلی بالا در ریاضی جی آر ای آرزوی خیلی از دانشجوهاست، واقعیت این است که رسیدن به نمره بالا در این بخش از آزمون GRE ساده تر از آن است که تبدیل به یک آرزو بشود. اگر شما هم احساس می کنید در ریاضیات ضعیف هستید ولی بدتان نمی آید بتوانید یک نمره خیلی بالا، مثلاً بالای ۱۶۵، بگیرید، چرا در کلاس ریاضی جی آر ای زبان پلاس شرکت نمی کنید؟

کلاس ریاضی جی آر ای

کلاس ریاضی جی آر ای

کلاس ریاضی جی آر ای زبان پلاس هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می شود. کلاس های حضوری در رشت و در آدرسی که در صفحه تماس با من قید شده برگزار می شوند. کلاس های آنلاین هم با نرم افزار اسکایپ (Skype) برگزار می شوند. برای شرکت در کلاس های آنلاین داشتن یک اینترنت ADSL معمولی یا اینترنت سیم کارت تلفن همراه شما هم کافیست.

مهمترین ویژگی کلاس های آنلاین ریاضی جی آر ای این است که برای شرکت در این کلاس ها مهم نیست شما در کجای ایران و جهان زندگی می کنید. علاوه بر دانشجوهای ساکن ایران، من دانشجو های زیادی از اروپا، آمریکا و استرالیا دارم که به راحتی در کلاس های آنلاین ریاضی شرکت می کنند. با توجه به افزایش سرعت اینترنت در ایران، برگزاری کلاس های آنلاین بسیار رایج و محبوب شده اند. اگر دوست دارید بیشتر در مورد این کلاس ها بدانید، لطفاً مقاله شرکت در کلاس زبان آنلاین را مطالعه کنید.

ریاضی به صورت آنلاین؟

برای خیلی از دانشجو ها ممکن است این سوال پیش بیاید که:

چطور می شود ریاضی را به شکل آنلاین تدریس کرد. ریاضی نیاز به نوشتن دارد و مدرس باید سوال ها را حل کند و در پاسخ به سوال های احتمالی دانشجو ها، توضیحاتی را روی وایت برد بنویسد. با این اوصاف آیا واقعاً کلاس آنلاین با اسکایپ می تواند بازدهی داشته باشد؟

این دغدغه دانشجو هایی که می خواهند در کلاس ریاضی جی آر ای آنلاین شرکت کنند بسیار منطقی است و من به آنها حق می دهم. در کلاس ریاضی اگر مدرس نتواند روی وایت برد بنویسد و سوال ها را حل کند، دانشجو چیز زیادی یاد نخواهد گرفت. کلاس های آنلاین ریاضی زبان پلاس همه این ویژگی های مهم کلاس های ریاضی را دارد. در کلاس ریاضی آنلاین، من یک وایت برد مجازی را با دانشجو ها به اشتراک می گذارم و دقیقاً مثل کلاس های سنتی، دانشجو یک وایت برد خواهد دید که تمامی سوال ها و راه حل ها و توضیحات مدرس روی آن نوشته می شوند. نکته جالب اینجاست که دانشجو در انتهای کلاس تصویری از تمام نوشته های وایت برد را به صورت یک عکس دریافت خواهد کرد و می تواند آنها را بعد از کلاس هر جا که بخواهد، روی کامپیوتر یا روی گوشی، مطالعه کند.

هزینه کلاس

همانطور که در بالا هم گفتم، شما برای شرکت در کلاس های ریاضی من دو راه دارید:

  • کلاس های آنلاین با اسکایپ
  • کلاس های حضوری در رشت

هزینه این کلاس ها با هم فرق دارد. جزئیان این هزینه ها را می توانید در جدول های زیر مشاهده کنید:

هزینه کلاس ریاضی جی آر ای آنلاین

کلاس آنلاین خصوصی

هرجلسه

160

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی 24 ساعته

با نرم افزار اسکایپ

کلاس ریاضی جی آر ای حضوری 

نیمه خصوصی

هر جلسه

90

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت ترمی

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

110

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

180

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

دوره کامل جی آر ای

بجز دوره های ریاضی GRE، کلاس های دو بخش دیگر آزمون هم در زبان پلاس ارائه می شوند و شما می توانید با توجه به وضعیت خودتان در هر کدام از آنها که مایل بودید بطور جداگانه شرکت کنید. اگر دوست دارید در مورد دوره های مهارت های مختلف آزمون جی آر ای بیشتر بدانید، لطفا از این لینک استفاده کنید:

توضیحات دوره GRE (حتماً بخوانید!)

هنوز سوالی دارید؟

اگر می خواهید در کلاس ریاضی جی آر ای زبان پلاس شرکت کنید، اما سوال هایی دارید که مایلید قبل از ثبت نام در کلاس بپرسید، خواهش می کنم آنها را در قسمت دیدگاه های همین صفحه (در پایین)، بخش دیدگاه های صفحه دوره GRE زبان پلاس و یا از طریق یکی از راه های موجود در صفحه تماس با من مطرح کنید. خوشحال می شوم به شما عزیزان برای رسیدن به نمره خیلی خوب در ریاضی جی آر ای کمک کنم.

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.