کلاس ها و دوره های زبان پلاس

کلاس تافل TOEFL

شما هم می توانید به نمره ۱۰۰ و بالاتر در آزمون تافل برسید. گرفتن نمره بالای ۱۰۰ آنقدر هم سخت نیست. اگر مصمم هستید، فقط به یک برنامه منسجم وکلاس خوب نیاز دارید.

کلاس جی آر ای GRE

نمره عالی بالای 320 در GRE می تواند گرفتن پذیرش از بسیاری از دانشگاه های تاپ آمریکا را برای شما ممکن کند. در دوره های GRE زبان پلاس، شما به این هدف خواهید رسید.

کلاس آیلتس IELTS

با یادگیری تکنیک های کاربردی و خاص آزمون آیلتس، شما هم می توانید نمره ۷ یا بالاتر بگیرید و در دانشگاه های عالی دنیا تحصیل کنید یا به بهترین کشور های دنیا مهاجرت کنید.

کلاس Free Discussion

اگر می خواهید مهارت مکالمه (Speaking) خودتان را تقویت کنید، پیشنهاد می کنم در کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) شرکت کنید. این کلاس ها در دو سطح متوسط و پیشرفته برگزار می شوند.

جلسه آمادگی مصاحبه اسکایپ پذیرش

اگر قصد دارید از دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرید و استادی از شما خواسته در مصاحبه اسکایپ شرکت کنید، مطمئناً جلسه آمادگی مصاحبه اسکایپ می تواند شانس گرفتن پذیرش شما را به شدت افزایش دهد.

مشاوره زبان برای مطالعه به صورت Self-study

اگر قصد دارید در آینده در کلاس های آیلتس، تافل و جی آر ای شرکت کنید، می توانید از خدمات مشاوره زبان استفاده کنید تا از همین حالا خودتان را در منزل آماده کنید و با هزینه کمتر نتیجه بهتری بگیرید.