تماس با من

خیلی خوشحالم که تصمیم دارید با زبان پلاس تماس بگیرید. حتی اگر قصد ندارید در کلاس های من شرکت کنید، هنوز می توانید سوال های خودتان را از من بپرسید و من سعی می کنم در کمترین زمان ممکن به آنها پاسخ بدهم. فقط لطفاً به این نکته توجه کنید:

لطفا در صورتی که سوالی در ارتباط با مباحث زبان انگلیسی دارید صرفاً در قسمت نظرات هر نوشته مطرح کنید. متاسفانه به دلیل تعداد بالای پیام ها، پاسخ دادن به مشکلات و سوال های زبانی شما در جایی بجز قسمت نظرات نوشته مرتبط با سوال شما امکان پذیر نیست.

با تشکر از همراهی شما کاربرهای عزیز زبان پلاس.

آدرس: رشت – بلوار شهید انصاری – روبروی ساختمان نظام مهندسی – ساختمان ۱۱۰ – طبقه دوم – واحد سه

کلاس های حضوری زبان پلاس در آدرس زیر برگزار می شوند. لطفاً در صورت تمایل به مشاوره حضوری و تعیین سطح برای شرکت در کلاس ها، از طریق یکی از راه های تماس زیر از قبل با من هماهنگ کنید. بعلت برگزاری کلاس ها امکان مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی وجود دارد.

تلفن: ۰۹۱۱.۲۴۴.۹۳۲۷

در صورتی که در مورد شرکت در کلاس ها سوالی دارید می توانید با شماره بالا تماس بگیرید. بعلت فشردگی کلاس ها، ممکن است نتوانم در همان زمان پاسخ شما را بدهم، اما مطمئن باشید در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهم گرفت.

ایمیل:  info@zabanplus.com

اگر ترجیح می دهید از طریق ایمیل با من در تماس باشید، لطفاً از ایمیل بالا استفاده کنید. در صورتی که تمایل دارید با شما تماس بگیرم، لطفاً شماره تماس خودتان را در ایمیل قرار بدهید.

اینستاگرام: myzabanplus

صفحه اینستاگرام زبان پلاس را دنبال کنید تا با پست های کاربردی در زمینه زبان انگلیسی و آزمون های IELTS و TOEFL و GRE مهارت زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید.

تلگرام: شماره ۰۹۱۱.۲۴۴.۹۳۲۷ و آیدی myzabanplus@

در صورتی که دوست دارید می توانید از طریق تلگرام و شماره ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷ با من تماس بگیرید. همچنین در صورتی که می خواهید از آموزش ها و پست های بسیار جذاب زبان عمومی، آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL) و جی آر ای (GRE) استفاده کنید، پیشنهاد می کنم حتماً کانال تلگرام زبان پلاس (myzabanplus@) را دنبال کنید.

اسکایپ: sajjad.ghaeminejad

در صورتی که مایلید از طریق اسکایپ با من صحبت کنید یا به من پیام بدهید، لطفاً از آیدی بالا استفاده کنید. متاسفانه به علت حضور در کلاس ممکن است نتوانم به پیام های شما عزیزان در همان موقع پاسخ بدهم، ضمن عرض پوزش، سعی می کنم در اولین فرصت با شما تماس بگیرم یا به پیام های شما پاسخ بدهم. همین حالا از طریق اسکایپ پیام بگذارید:

لینکدین

شما همچنین می توانید به صفحه لینکدین زبان پلاس مراجعه کنید.

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.