کلاس آیلتس آکادمیک، جنرال، Life Skills (خصوصی، گروهی، آنلاین)

اگر برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های انگلیسی زبان یا اخذ اقامت از کشور هایی مثل کانادا و استرالیا نیاز به گرفتن نمره ای بالا در آزمون آیلتس هستید، توصیه می کنم حتما در کلاس آیلتس من شرکت کنید. در این کلاس ها تمامی جزوه ها، فایل کتاب ها و فایل های صوتی و تصویری که شما به آنها نیاز خواهید داشت بطور رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

در کلاس آیلتس روی چه مهارت هایی کار می شود؟

در کلاس آیلتس روی همه مهارت های اصلی آزمون آیلتس کار می شود. این مهارت ها عبارتند از:

 • مهارت شنیداری IELTS Listening
 • مهارت درک مطلب IELTS Reading
 • مهارت نگارش IELTS Writing
 • مهارت مکالمه IELTS Speaking

البته همانطور که گفتم این ها چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس هستند و در کنار این چهار مهارت اصلی، همه مهارت های فرعی که می توانند به شما کمک کنند تا باسرعت بیشتری به نمره های بالا در آیلتس برسید هم به شما آموزش داده خواهد شد. به عنوان مثال مهارت هایی مثل:

 • اصول لهجه بریتیش (British Accent) و تفاوت آن با لهجه آمریکایی
 • گرامر زبان انگلیسی (از پایه تا پیشرفته)

هر چند در آزمون آیلتس واقعا مهم نیست شما با چه لهجه ای حرف می زنید، اما برای اینکه بتوانید در بخش Listening آزمون آیلتس نمره ای بالا بگیرید باید حتما قادر باشید به خوبی از پس مکالمه های با لهجه British بر بیایید.

همانطور که می دانید چهار بخش اصلی آزمون آیلتس به این ترتیب هستند: بخش Listening – بخش Reading – بخش Speaking – بخش Writing

بگذارید با جزئیات بیشتری توضیح بدهم در کلاس آیلتس بر روی هر یک از این چهار بخش اصلی آزمون چطور کار می کنیم.

کلاس آیلتس آکادمیک، جنرال و لایف اسکیلز

بخش اول: Listening آیلتس

امتحان آیلتس با بخش Listening شروع می شود و به همین خاطر ان بخش از آزمون از اهمیت ویژه ای برخوردار است. معمولاً دانشجویانی که می توانند در این بخش از آزمون نتیجه خوبی بگیرند با روحیه بهتری به آزمون ادامه می دهند و این یعنی به احتمال زیاد نتیجه بسیار بهتری هم می گیرند. در کلاس آیلتس، آموزش های ویژه ای برای کار روی مهارت Listening در طراحی شده که با توجه به سطح شما و کلاسی که در آن شرکت می کنید با شما کار خواهد شد. با توجه به اینکه هدف نهایی کسب نتیجه عالی در بخش Listening آزمون آیلتس است، تمامی آموزش ها بر اساس فرمت و ساختار Listening آزمون آیلتس خواهند بود و از همان ابتدا دانشجو ها با تکنیک های پاسخگویی به سوال های این بخش آشنا می شوند.

راهکار های ویژه برای سوال های سخت

به دلیل نوع خاص ساختار Listening آزمون آیلتس، برخی از انواع سوال ها در این بخش برای دانشجو ها سخت تر از بقیه سوال ها هستند. مثلاً تقریباً همه دانشجوها با سوال های چند گزینه ای با گزینه های طولانی مشکل دارند. یعنی وقتی درفرصتی که آزمون به آنها می دهد سوال های چند گزینه ای طولانی را می خوانند، خیلی زود آنها را از یاد می برند و به همین علت در هنگامی که Listening در حال پخش شدن است نمی توانند به خوبی روی فایل صوتی تمرکز کنند. این یعنی خیلی از دانشجو ها تعداد زیادی از این سوال های چند گزینه ای را از دست می دهند.

گاهی هم Listening آیلتس به شکلی طراحی شده که در قسمت هایی به شدت گیج کننده می شود و بسیاری از شرکت کننده های آزمون آیلتس در همان قسمت های گیج کننده گیر می کنند و این مساله به شدت روی نمره Listening آنها تاثیر منفی می گذارد. من برای تک تک این مشکل ها راه حل هایی عملی پیدا کرده ام و به دانشجو هایم آموزش می دهم. پس، در کلاس آیلتس شما هم یاد خواهید گرفت چطور به انواع سوال های لیسنینگ آیلتس  پاسخ بدهید و هم یاد می گیرید چطور در شرایط سخت هنوز پاسخ های صحیح را پیدا کنید و نتیجه ای عالی بگیرید.

بخش دوم: Reading آیلتس

در این بخش ابتدا انواع سوال های ریدینگ آیلتس معرفی می شوند و شما یاد می گیرید در هر کدام از این سوال ها چه تله ها و نکات گیج کننده ای ممکن است وجود داشته باشد. با توجه به انواع متنوعی از سوال در بخش ریدینگ، خیلی مهم است کاملاً بدانید هر سوالی چه ویژگی هایی دارد و وقتی این انواع متنوع سوال با هم ترکیب می شوند، به چه ترتیبی باید به آنها پاسخ بدهید.

برای تقویت دامنه لغت هم منابعی به شما داده می شود که در هیچ آموزشگاه آیلتس دیگری در اختیار دانشجو ها قرار داده نمی شوند. با تسلط بر این لغات نه تنها در بخش ریدینگ نتیجه بهتری می گیرید، بلکه تضمین می کنید دامنه لغت لازم برای گرفتن نمره ۷ یا بالاتر در بخش های Speaking و Writing را هم یاد گرفته اید. تمامی آموزش های داده دشده در این بخش از کلاس بارها و بارها در تست های متعدد کتاب های Cambridge IELTS (منابع سوال های واقعی آزمون آیلتس) تمرین می شوند تا شما قبل از شرکت در آزمون مطمئن شوید قادر هستید هر نوع سوالی را در بخش ریدینگ پاسخ بدهید.

تکنیک، تکنیک، تکنیک

داشتن یک دامنه لغت بالا به تنهایی نمی تواند تضمین کننده نمره ای خیلی خوب در بخش Reading آزمون آیلتس باشد. شما باید یاد بگیرید چطور از این دامنه لغت به طور بهینه استفاده کنید. اینجاست که مساله تکنیک پاسخگویی به سوال های ریدینگ آزمون آیلتس مطرح می شود. تقریباً هر سوالی در بخش Reading آزمون آیلتس یک تکنیک خاص پاسخگویی دارد که به وسیله آن شما می توانید به راحتی در سریعترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسید. این تکنیک ها دو موضوع اصلی را تضمین می کنند:

۱- در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسید. ۲- به راحتی جلوی بسیاری از اشتباهات رایج را بگیرید و در تله طراحان سوال ریدینگ نیافتید.

در کلاس آیلتس همه تکنییک ها بارها و بارها بصورت عملی در سوال های واقعی آیلتس مورد استفاده قرار می گیرند تا شما بتوانند در آزمون آیلتس اصلی خودتان هم از این تکنیک ها به راحتی استفاده کنید. من حتی به شما یاد میدهم چطور در حالی که خیلی از کلمات را نمی دانید متن های ریدینگ آیلتس را بخوانید، معنی آن کلمات را حدس بزنید و پاسخ صحیح را پیدا کنید. دانشجوهایی هستند که زمان بسیار کمی برای شرکت در آزمون آیلتس دارند و در این زمان کم حفظ کردن تعداد زیادی لغت انگلیسی برایشان غیر ممکن است. این دانشجوها نباید نا امید بشوند چون با روش هایی که من به آنها یاد می دهم می توانند تا حد زیادی کمبود دامنه لغت خودشان را با روش هایی که در کلاس یاد می گیرند جبران کنند.

بخش سوم: Writing آیلتس

رایتینگ آیلتس کابوس بسیاری از دانشجوهاست. خیلی از دانشجوهایی که من با آنها کار کرده ام و نمره رایتینگ خیلی خوبی هم گرفتند در ابتدا می گفتند:

من حتی در فارسی هم انشاء خوبی ندارم. چطور می توانم در انگلیسی رایتینگ خوبی بنویسم؟!

ببینید، دلیل اینکه خیلی از ماها نمی توانستیم یا نمی توانیم در فارسی انشاء خوبی بنویسیم این است که به ما آموزش درست داده نشده است. شما نمی توانید بگویید چون فردی زبانش انگلیسی است، پس حتما می تواند به انگلیسی writing های بسیار قوی بنویسد. همین موضوع برای زبان فارسی هم صادق است. در کلاس آیلتس، من ابتدا به شما انواع سوال هایی که ممکن است در بخش رایتینگ آیلتس مطرح بشوند را معرفی می کنم و سپس به شما یاد می دهم برای هر کدام از این انواع مختلف چطور باید رایتینگ بنویسید و چه فاکتور هایی را در نظر بگیرید تا فردی که رایتینگ شما را تصحیح می کند به این نتیجه برسد که با یک رایتینگ کاملاً حرفه ای، حساب شده و دقیق رو برو است. از طرفی، چون یکی از مهمترین مشکلات بسیاری از دانشجوها نداشتن ایده در هنگام نوشتن رایتینگ است، من به تمام دانشجو های دوره های آیلتس  یک فایل PDF حاوی تعداد زیادی ایده در مورد موضوعات محبوب رایتینگ آیلتس می دهم تا به وسیله دلایل و ایده ها و اصطلاحات موجود در آنها بتوانند رایتینگ های قوی تری بنویسند.

پس، اگر نگران هستید نتوانید در رایتینگ آیلتس نمره خوبی بگیرید، فقط منتظر باشید در کلاس آیلتس به بخش رایتینگ برسیم! من به شما ثابت می کنم نوشتن یک رایتینگ حرفه ای در آیلتس آنطور هم که خیلی ها ادعا می کنند کار سختی نیست.

قالب از پیش آماده شده، رمز یک رایتینگ سریع با نمره بالا

در کلاس آیلتس من به شما برای انواع سوال های رایتینگ آیلتس قالب هایی آموزش می دهم که با استفاده از آنها بتوانید خیلی سریع ایده ها و دلایل خودتان را بطور کاملاً سازماندهی شده در یک رایتینگ بنویسید. در این قالب ها جمله هایی آماده برای راحت تر شدن و تسریع فرایند رایتینگ به شما آموزش داده می شوند. اما این قالب ها فقط جمله های آماده نیستند. نوشتن تعداد زیادی جمله از پیش حفظ شده به راحتی نمره شما را پایین می آورد. شما اگر می خواهید در رایتینگ آیلتس نمره خوبی بگیرید باید مطمئن شوید تعداد جمله هایی که دقیقا به موضوع داده شده توسط سوال ربط دارند بسیار بیشتر از تعداد جمله هایی است که شما حفظ کرده اید. منظورم از بسیار بیشتر این است که برای هر جمله ای که حفظ می کنید باید حداقل ۵ جمله خاص بنویسید.

آموزشگاه های آیلتسی وجود دارند که به شما قول می دهند با استفاده از قالب آماده آنها و قرار دادن فقط چند جمله محدود در آن می توانید نمره بسیار خوبی در رایتینگ آیلتس بگیرید. هیچکدام از این حرف ها را باور نکنید چون بعد از آزمون اگر نمره خوبی نگیرید، حتماً این بهانه را می آورند که شما آن چند جمله محدود را خوب ننوشتید که نمره رایتینگ شما پایین شده است.

اگر واقعا می خواهید در زمان بسیار کوتاهی یاد بگیرید چطور یک رایتینگ قوی و نمره بالا بنویسید، حتماً در کلاس های آیلتس من شرکت کنید. با قالبی که من به شما آموزش می دهم، بعد از یک جلسه خودتان هم به این نتیجه خواهید رسید که نوشتن رایتینگ آیلتس نمره بالا در زمان کوتاه خیلی هم راحت است.

بخش چهارم: Speaking آیلتس

بخش Speaking آزمون آیلتس سه قسمت دارد. قسمت اول شامل چند سوال عمومی است. در قسمت دوم باید به سوال های نوشته شده روی یک کارت پاسخ بدهید و در قسمت سوم هم شما باید به سوال هایی مرتبط با موضوع کارت قسمت دوم جواب بدهید. در بخش اسپیکینگ کلاس آیلتس، صدها نمونه سوال واقعی از هر کدام از این سه قسمت در کلاس تمرین می شوند. یعنی حتی برای تقویت اسپیکینگ شما هم از سوال های واقعی آزمون آیلتس استفاده می کنیم. تعدادی از این سوال ها سوال هایی خواهند بود که در آزمون آیلتس دانشجوهای دوره های مختلف آیلتس خود من آمده اند. یعنی ممکن است یک روز قبل از آزمون شما سوال هایی با شما کار کنم که یکی از دانشجوهای من یک هفته قبل در آزمون آیلتس خودش به آنها پاسخ داده است.

همچنین، در آموزش اسپیکینگ آیلتس، من تمامی ساختارهای گرامری لازم برای حرف زدن را به شما آموزش می دهم. قرار نیست یک سری قواعد گرامری خشک و بدون کاربرد را یاد بگیرید. تمرکز کلاس بر روی ساختار های گرامری کاربردی خواهد بود تا بوسیله آنها در سریعترین زمان ممکن توانید به سطح مناسب برای گرفتن نمره مدنظر شما برسیم.

چطور بگویید تا نمره بهتری بگیرید

شاید فکر کنید اگر کسی زبان قوی داشته باشد، الزاماً می تواند نمره خیلی خوبی در اسپیکینگ آیلتس بگیرد. هر چند اصولاً باید اینطور باشد، اما واقعیت چیز دیگری است. در اسپیکینگ آیلتس نکات ریزی وجود دارند که اگر رعایت نشوند، شما به سادگی نمره ای کمتر از آنچه واقعاً باید بگیرید دریافت خواهید کرد. در کلاس آیلتس من به شما یاد می دهم چطور به هر سوال پاسخ بدهید و آیلتس در واقع به دنبال چه مواردی در پاسخ شما می گردد. به عنوان مثال سوال های قسمت اول و سوم اسپیکینگ آیلتس را نمی توان به یک شکل پاسخ داد. هر چند این سوال ها از نظر شکل ظاهری شبیه به هم هستند (فقط سوال های قسمت سوم سخت تر و انتزاعی ترند)، اما در واقع ماهیت آنها با هم بسیار متفاوت است و اگر شما از شیوه پاسخگویی به سوال های قسمت اول اسپیکینگ آیلتس در قسمت سوم آن هم استفاده کنید، نباید انتظار داشته باشید بتوانید نمره ایده آل خودتان را بگیرید.

انواع کلاس IELTS

شما در هر کجای ایران که هستید می توانید در کلاس آیلتس من شرکت کنید. این کلاس ها هم به صورت حضوری در رشت (در آدرسی که در صفحه تماس با من نوشته شده) و هم به صورت آنلاین (با نرم افزار اسکایپ) برگزار می شوند.

کلاس های آنلاین تنها به شکل خصوصی (با یک یا دو دانشجو به انتخاب خود شما) برگزار می شوند. البته کلاس های حضوری هم به صورت خصوصی (یک یا دو نفره) ، نیمه خصوصی (سه یا چهار نفره) و عمومی (پنج تا ۱۰ نفره) برگزار می شوند. اگر مایلید در مورد کلاس های آنلاین و حضوری آیلتس بیشتر بدانید لطفا از لینک های انتهای همین صفحه استفاده کنید. البته پیشنهاد می کنم قبل از این کار، سوال های رایجی که از من پرسیده می شود و پاسخ های آنها را در ادامه مطالعه کنید.

 

سوال های رایج در مورد دوره های آموزش آیلتس زبان پلاس

 • آیا می توان در کلاس آیلتس روی تک مهارت هم کار کرد؟

بله، در دو حالت.

حالت اول: اگر در کلاس های خصوصی آیلتس شرکت کنید. در کلاس های خصوصی شما می توانید روی هر مهارتی که مایلی کار کنید. پس مثلاً اگر رایتینگ شما ضعیف تر از سایر مهارت های شماست، کافی است در چند جلسه کلاس خصوصی آیلتس من شرکت کنید تا بصورت حرفه ای و تخصصی روی مهارت رایتینگ آیلتس کار کنید و نمره رایتینگ خودتان را به سرعت افزایش بدهید.

حالت دوم: در زبان پلاس دوره هایی با عنوان “تک مهاتی” و ” جفت مهارتی ” طراحی شده اند که در آنها فقط روی یک یا دو مهارت کار می شود. در صورتی که مثلاً می خواهید روی مهارت رایتینگ خودتان کار کنید می توانید در یکی از دوره های “تک مهارتی رایتینگ آیلتس” ثبت نام کنید.

 • در کلاس آیلتس آنلاین جزوه ها و فایل ها چگونه در اختیار دانشجو ها قرار می گیرند؟

از آنجاییکه در کلاس های آنلاین فاصله استاد و دانشجو ممکن است به چند هزار کیلومتر هم برسد (به عنوان نمونه برای دانشجوهایی که در ساحل غربی آمریکا، مثلاً San Francisco Bay Area در کالیفرنیا، زندگی می کنند) تمامی جزوه ها و فایل های مود نیاز در کلاس از طریق پوشه ای که در اینترنت و با استفاده از نرم افزار Dropbox بین شما و من به اشتراک گذاشته می شود منتقل می شوند. نحوه کار با نرم افزار Dropbox و کار با فایل ها در پوشه به اشتراک گذاشته شده در یک ویدیو به شما آموزش داده می شود. این ویدیو بسیار روان و آسان است و در کمتر از ۱۵ دقیقه می توانید دانلود رایگان، نصب نرم افزار تا نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

 • من نمی دانم چطور باید با اسکایپ کار کنم. شما قبل از کلاس به من آموزش می دهید؟

به هیچ وجه نیاز نیست با نرم افزار اسکایپ و نحوه کار با آن آشنایی داشته باشید تا تصمیم بگیرید در کلاس های آنلاین آیلتس شرکت کنید. در صورتی که قصد دارید در کلاس آیلتس آنلاین من شرکت کنید، من یک ویدیو به شما می دهم که در آن بطور کاملاً واضح نحوه دانلود، نصب، ثبت نام و کار با نرم افزار Skype را آموزش داده ام. یا دیدن این ویدیو دانشجوهایی که به هیچ وجه با نصب و دانلود هیچ نرم افزاری آشنایی نداشتند هم توانسته اند به راحتی اسکایپ را دانلود کنند و در کلاس آیلتس بصورت آنلاین شرکت کنند. پس، نگران یادگیری اسکایپ نباشید.

 • آیا یا توجه به سرعت اینترنت در ایران امکان برگزاری کلاس های آنلاین با کیفیت خوب وجود دارد؟

شاید چند سال پیش سرعت اینترنت برای برگزاری کلاس های آنلاین مشکل ساز بود، اما در حال حاضر و با توجه به رقابتی که بین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت (بویژه اپراتور های تلفن همراه) بوجود آمده سرعت اینترنت و پایداری آن به حدی رسیده که به راحتی می توان با آن کلاس های آنلاین با کیفیت HD برگزار کرد. در صورتی که شما در حال حاضر نمی توانید با دوستان خودتان از طریق اسکایپ مکالمه با کیفیتی داشته باشید باید یک سری موارد را چک کنید. حتی آپدیت بنودن نرم افزار اسکایپ می تواند به مشکلاتی در حین مکالمه ویدیویی یا صوتی با اسکایپ منجر بشود.

با توجه به تجربه من در برگزاری کلاس های آنلاین برای دانشجویان ساکن ایران و خارج از ایران، تمامی مشکلات احتمالی را برای دانشجو ها بررسی و تا حد امکان بر طرف خواهم کرد یا راه حل های عملی را به آنها پیشنهاد می دهم تا بتوانند آنها را برطرف کنند. هر چند در حال حاضر شاید از هر ۱۰۰ دانشجو یکی از آنها به مشکلاتی بر می خورد که تمامی آنها هم قابل رفع هستند.

 • آیا در صورت انصراف در وسط دوره هزینه ای به دانشجو برگردانده می شود؟

بله، حتماً. اگر شما در هر کجای کلاس های خصوصی آیلتس تصمیم بگیرید به هر دلیلی در ادامه دوره شرکت نکنید، در کمتر از ۵ دقیقه هزینه جلسات برگزار نشده به شما برگردانده خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که در کلاس های گروهی با توجه به اینکه کلاس بر اساس تکمیل ظرفیت شروع می شود، امکان برگرداندن هزینه وجود ندارد.

 • آیا در کلاس آیلتس نمونه سوال واقعی آزمون آیلتس (Mock) هم کار می شود؟

صد در صد. اصلاً کلاس آیلتس بدون زدن تست های شبیه سازی شده آزمون واقعی آیلتس معنی ندارد. وقتی تمام بخش های آزمون آیلتس در کلاس تدریس شد و شما روی همه مهارت های چهارگانه آزمون آیلتس تسلط نسبی پیدا کردید، کار روی تست های شبیه سازی شده را شروع می کنیم.

 • من خارج از ایران زندگی می کنم، کیفیت اینترنت برای کلاس های آنلاین خارج از ایران چطور است؟

عالی. سرعت اینترنت ایران بعد از ورود نسل چهار به حدی بالا است که کیفیت ویدیو های در کلاس های آنلاین با دانشجوهای خارج از ایران هم در حد HD می باشد. من بطور متوسط در هفته ۱۰ تا ۱۵ جلسه کلاس با دانشجویان خارج از ایران دارم که در نوع خود در ایران آمار بسیار خوبی محسوب می شود. به هر حال من برای تمام دانشجوهایی که قصد دارند در کلاس های آنلاین من شرکت کنند یک جلسه مصاحبه ۱۵ دقیقه ای رایگان برگزار می کنم و در این جلسه نحوه برگزاری کلاس و کیفیت آن قابل مشاهده است.

هزینه کلاس آیلتس

هزینه کلاس های آیلتس با توجه به کلاسی که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. لطفاً قبل از مطالعه هزینه ها به نکات زیر دقت کنید:

 • همه کلاس های آیلتس ۹۰ دقیقه ای (با یک استراحت ۵ دقیقه ای در میان کلاس) هستند.
 • هزینه کلاس های خصوصی به صورت هر ۵ جلسه از قبل دریافت می شود.
 • هزینه کلاس های گروهی بصورت ترمی دریافت می شود. در صورتی که دوره خاصی طراحی شده باشد، نحوه پرداخت هزینه آن دوره در صفحه مربوط به خودش توضیح داده خواهد شد.
 • در کلاس های خصوصی دانشجو حق دارد در هر جلسه ای که خواست کلاسش را متوقف کند. در این صورت من هزینه جلسات باقیمانده را در کمتر از ۵ دقیقه به او پرداخت می کنم.
 • پس از پرداخت لطفا تاریخ و زمان پرداخت خودتان را اطلاع بدهید. برای این کار می توانید از طریق SMS، تلگرام، ایمو، ایمیل یا فرم تماس موجود در صفحه تماس با من اقدام کنید.
 • هزینه کلاس های خصوصی دو نفره ۶۰ هزار تومان بیشتر از کلاس های خصوصی تک نفره است و این مبلغ بین دو دانشجو تقسیم خواهد شد. پس اگر هزینه هر جلسه کلاس خصوصی ۱۲۰ هزار تومان باشد، در صورتی که همین کلاس بصورت دو نفره برگزار شود هزینه آن ۱۸۰ هزار تومان خواهد بود که یعنی برای هر دانشجو ۹۰ هزار تومان. البته اگر دو دانشجو  “زن و شوهر”، “دو برادر، “، “دو خواهر” یا ” خواهر و برادر ” باشند هزینه کلاس آنها مثل هزینه کلاس تک نفره خواهد بود.

هزینه کلاس آیلتس آنلاین

کلاس آنلاین خصوصی

هرجلسه

140

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی 24 ساعته

با نرم افزار اسکایپ

هزینه کلاس آیلتس حضوری

نیمه خصوصی

هر جلسه

80

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 10 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

100

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

150

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

همانطور که در بالا هم توضیح دادم، برای شرکت در کلاس آیلتس دو راه مختلف وجود دارد: کلاس آیلتس آنلاین و کلاس آیلتس حضوری. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این کلاس ها می توانید از لینک های زیر به صفحه هر کدام مراجعه کنید.

هنوز سوالی دارید و مایلید قبل از شرکت در کلاس بپرسید؟

خوشحال می شوم کمکتان کنم. شما می توانید در قسمت نظرات همین صفحه مطرح کنید. همچنین می توانید با شماره ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷ تماس بگیرید یا از طریق راه های ارتباطی دیگر با من تماس بگیرید و سوال خودتان را مطرح کنید. برای این کار کافیست به صفحه “تماس با من” بروید. سعی می کنم در اولین فرصت ممکن پاسخ بدهم.

22 دیدگاه

 1. 1

  مسیح امیری

  سلام آقای قائمی نژاد.
  بنده دانشجوی دانشگاه ارومیه هستم.اهل اصفهان هستم و در شهر رشت هم خانه داریم.
  میخواستم با شما مشورت کنم که آیا :
  بنده برای اینکه در طول تابستان بتوانم فشرده زبان خود را از حد ابتدایی به آیلس ۷ برسانم چه مقدار زمان لازم دارم هرچند که نمیتوان دقیق گفت.فقط حدودی لطف کنید بگید.این رو ازین جهت میپرسم که هرکجا میروم میگن با سواد انگلیسی که دارم نیاز به چند دوره مقدماتی هست و بعد دوره آیلس.
  دوم اینکه به نظر شما آیا بنده به شهر خود اصفهان برم و آنجا کلاس زبان در موسسه معتبری شرکت کنم و یا اینکه سختی زندگی مجردی در رشت را به جان بخرم و کل تابستان مهمان شهر شما باشم و در کلاس حضوری شرکت کنم؟اگر از دوستان شما استادی در حد خودتان در اصفهان یا ارومیه و یا حداقل تبریز میشناسید خوشحال میشم ک معرفی کنید
  سوم اینکه بنظر شما کلاس حضوری خیلی موثر تر خواهد بود نسبت به آنلاین؟
  لطف میکنید اگر راهنمایی کنید چرا که با شرایط مالی بنده فرصت ریسک ندارم.با تشکر

  پاسخ بدهید
  1. 1.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   از اینکه با یک روز تاخیر پاسخ شما رو میدم عذر می خوام. بعلت جابجایی به دفتر جدید کمی پاسخگویی به پیام ها کمی دچار تاخیر شده بود.
   شما هیچ نیازی نیست به رشت بیاید. شما می تونید خیلی راحت توی کلاس های آنلاین شرکت کنید. برگزاری کلاس های آنلاین توسط من صرفا به این دلیل هست که بدون کم کردن کیفیت آموزش، کلاس های آنلاین می تونن دسترسی و امکان برگزاری کلاس رو برای عده بسیار بیشتری فراهم کنن. شما اگر مایل هستید می تونید توی یک جلسه مصاحبه ۱۵ دقیقه ای شرکت کنید تا هم با نحوه برگزاری کلاس ها بیشتر آشنا بشید و هم در مورد وضعیت خودتون برای من بیشتر توضیح بدید. من هم با ارزیابی زبان شما می تونم بهتر راهنماییتون کنم. در صورتی که تمایل دارید در مصاحبه شرکت کنید لطفا من رو توی اسکایپ اد کنید. این آیدی من هست: Sajjad.Ghaeminejad
   باز هم از تاخیر بوجود اومده عذر می خوام.

   پاسخ بدهید
 2. 2

  پیمان

  با سلام و عرض ادب
  بنده دارای نمره ۶ آیلتس آکادمیک هستم و قصد دارم که این نمره رو به نمره ۷ ارتقا دهم. نمرات بنده به تفکیک به این شرح است: S:6, W: 5.5, L: 6, R:6
  می خواستم بدانم با توجه به شرایط ذکر شده در بالا برای اینکه بتوانم نمره ۷ را در همه مهارت ها کسب کنم به چند جلسه کلاس نیاز دارم؟
  با سپاس

  پاسخ بدهید
  1. 2.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   تعداد جلسات مورد نیاز به نحوه کار کردن خودتون بستگی داره. فرض کنید دو دانشجو نمره ۶ دارن اما یکیشون ۱۰۰ جلسه کار کرده که به ۶ برسه و دانشجوی دوم فقط ۴۰ جلسه کار کرده که به همون نمره ۶ برسه. حالا اگر هر دوی این ها بخوان بصورت خصوصی کار کنن تا به ۷ برسن به احتمال بسیار زیاد تعداد جلسات مورد نیازشون متفاوت خواهد بود.
   کلاستون خصوصی هست، بنابراین در کوتاه ترین زمان ممکن تموم میشه. چیزی که میشه در موردش نظر داد حد اقل جلسات مورد نیاز هست. شما حداقل به ۲۰ جلسه نیاز خواهید داشت. در این ۲۰ جلسه قالب های رایتینگ آیلتس آکادمیک رو یاد می گیرید و ۵ رایتینگ می نویسید و اونا تحصحیح و تحلیل میکنیم. همچنین روی نحوه پاسخگویی به سوال های ریدینگ و در کل مهارت درک مطلب (عمومی و آیلتس) شما کار میشه و چند جلسه ای هم بروی اسپیکینگ و ایراد های ساختاری (تکنیک پاسخگویی) و گرامری شما و نحوه بر طرف کردن اونا کار می کنیم. با توجه به اینکه شما لیسنینگ ۶ دارید، برای رسوندنش به ۷ بهتون روشی رو آموزش می دم که تقریباً بدون نیاز به کلاس بتونید اون رو به ۷ برسونید. لطفا دقت کنید که در حالی که ما داریم روی کلاس روی این مهارت ها کار می کنیم، شما باید دامنه لغت خودتون رو از روی منابعی که من در اختیار شما می گذارم افزایش بدید تا بتونید به نمره ۷ برسید.
   لطفاً اگر سوال دیگری هم دارید بفرمایید.

   پاسخ بدهید
 3. 3

  پیمان

  با سلام مجدد
  بنده قبلا برای رسیدن از سطح پایه به سطح آیلتس ۶ تعداد ۴۲ جلسه کار کردم, و از آنجایی که در دوره خدمت بودم فقط می توانستم رورانه ۴ مطالعه کنم, و با این اوصاف نمره ۶ گرفتم.
  اما اکنون شرایط متفاوت است و توانایی مطالعه روزانه بین ۸ تا ۱۰ رو دارم.
  با سپاس

  پاسخ بدهید
  1. 3.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   در این صورت فکر می کنم برای رسیدن به نمره ۷ به حدود ۲۰ تا ۲۵ جلسه نیاز داشته باشید. دو جلسه در هفته تا بتونید لغات رو بخونید و تکالیف مورد نیاز رو انجام بدید.

   پاسخ بدهید
 4. 4

  ترجمه کلمات

  ممنون مطلب خوبی بود

  پاسخ بدهید
 5. 5

  سمیرا

  سلام، ایا حالتی وجود داره که شما دو هفته قبل از آزمون ۴-۵ جلسه خصوصی فشرده برای مهارت های پاسخگویی برگزار کنید؟ من زبان انگلیسی رو از ۷ سالگی شروع کردم و تا ۱۵ سالگی کلا دوره اش تموم شد، اما به دلیل ماهیت فرار زبان و البته گذشت ۱۰ سال، احساس میکنم برای آزمون به چند جلسه راهنمایی احتیاج دارم.

  پاسخ بدهید
  1. 5.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   بله امکانش هست. فقط باید از مدتی قبل برای جلسه هایی که مدنظرتون هست هماهنگ کنید. یعنی تاریخ آزمون شما که مشخص شد، زمان هایی که مایل هستید کلاس داشته باشید رو انتخاب کنید و به من اطلاع بدید.
   البته من پیشنهاد می کنم این چند جلسه رو به دو بخش تقسیم کنید و بین این دو بخش چند روزی فاصله بگذارید تا بتونید روی اشکالات و تکنیک هایی که کار می کنیم تمرین کنید.
   حالا یک سوال: منظورتون از مهارت های “پاسخگویی” چه مهارتی هست دقیقا؟ رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس؟

   پاسخ بدهید
   1. 5.1.1

    سمیرا

    بسیار عالی، حتما اینکارو می کنم.
    بله دقیقا قسمت رایتینگ و اسپیکینگ مدنظرمه، چون از دایره لغاتم آنطور که باید استفاده نمی کنم.
    ممنونم از راهنماییتون

   2. سجاد قائمی نژاد

    لطفا دقت بفرمایید که در چند جلسه کلاس رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس، شما به این توانایی نخواهید رسید که بتونید لغاتی رو که بلد هستید رو تیو رایتیبنگ یا اسپیکینگتون بیارید. کمی کمک می کنه، اما راهش این نیست. توانایی استفاده کردن از لغاتی که بلد هستید (گه بهش Active کردن لغات passive هم گفته میشه) چیزیه که در طول زمان و با تمرین های مناسب این کار بدست میاد.
    مهم ترین و موثر ترین کاری که شما می تونید انجام بدید تا این لغات رو Active کنید اینه که موقع مرورشون، برای هر کدوم مثال بزنید. سعی کنید مثال هاتون واقعی باشه تا بتونه در به خاطر سپاری معنی کلمه هم بیشتر کمکتون کنه.
    موفق باشید.

 6. 6

  lily

  سلام… دو سوال داشتم، در مورد کلاس انلاین رایتینگ، امکانش هست که فقط ۲-۳ کلاس رو ثبت نام کرد؟ چون من در بخش نظرات دیدم بعضی دوستان نوشتن کمتر از جلسه با شما کلا داشتن اینو رو میپرسم… و آیا شما تصحیح رایتینگ هم دارید؟؟…ممنون

  پاسخ بدهید
  1. 6.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   بله می تونید برای تعداد کمتری جلسه کلاس آیلتس ثبت نام کنید.
   متاسفانه به دلیل نبود وقت چند ماهی هست که تصحیح رایتینگ ارائه نمی کنم.

   پاسخ بدهید
 7. 7

  fatemeh

  سلام. بنده نمره اسپکینگم حدود ۵.۵ هست. به نظرتون میتونم در عرض ۱ ماه با چند جلسه کلاس مخصوص مهارت اسپکینگ به نمره ۶.۵ این مهارت برسم؟

  پاسخ بدهید
  1. 7.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   بستگی داره این ۵.۵ که می فرمایید چطور باشه. دامنه لغت، گرامر و …
   اما به هر حال ۱ ماه زمان مطمئن برای افزایش ۱ نمره در سطح ۵.۵ به ۶.۵ نیست. برای اینکه بتونید این افزایش نمره رو داشته باشید، باید حتما بعد از هر جلسه کلاس، روی مواردی که در کلاس مشخص می کنم خوب تمرین کنید و وقت بگذارید. با مطالعه زیاد و تمرین زیاد در منزل، رسیدن به این نمره ممکن هست.
   به هر حال نباید نا امید بشید. شما تمام سعی خودتون رو بکنید.
   موفق باشید.

   پاسخ بدهید
 8. 8

  وحیده

  سلام ببخشید برای ازمون A1 نیازی به معلم خصوصی هست ؟ من دی میخوام ازمون لایف اسکیلس سطح A1 شرکت کنم الان کلاس زبان سطح A2 میخونم اما لیستنینگ و اسپیکینگم قوی نیست، نیازی به معلم هست برای ازمونی که قرار شرکت کنم ؟

  پاسخ بدهید
  1. 8.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   الان شما در کلاس سطح A2 هستید؟ اگر احساس می کنید یا به شما گفته شده که سطح شما از A1 پایین تر هست، خب مسلماً باید روی این مهارت ها کار کنید. این موضوع که کلاس بردارید یا خودتون کار کنید به شما بستگی داره.
   سطح A1 سطح پایینی هست و آزمون آیلتس لایف اسکیلز A1 آزمون بسیار راحتی هست. شما می تونید نمونه سوال های سطح A1 آزمون لایف اسکیلز رو ببینید، بعد بررسی کنید آیا لیسنینگش برای شما سخت هست یا نه. در مورد موضوعات اسپیکینگش هم همینطور.

   پاسخ بدهید
   1. 8.1.1

    وحیده

    bale sathe a2 mikhunam , mamnoon??

 9. 9

  فرید

  با سلام
  من چند ماهی است که مهاجرت کردم به خارج از کشور و می خوام برای گرفتن آیلتس ۶ آکادمیک شروع کنم با توجه به اینکه نوزاد ۵ ماهه دارم و اینکه خیلی زمان درس و کلاس برنامه ریزی شده نیست آیا می تونم از کلاسهای آنلاین شما استفاده کنم ?و برای رسیدن به این نمرهباتوجه به سطح زبان بیسیک خودم چقدر زمان و چندجلسه در هفته کلاس نیاز هست؟

  پاسخ بدهید
  1. 9.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   وقت شما بخیر.
   بله می تونید در کلاس های آنلاین شرکت کنید. اما لطفاً مد نظر داشته باشید که حتی گرفتن آیلتس ۶ هم نیاز به مطالعه (نسبتا منظم) داره. من موقعیت شما رو درک می کنم و مطمئن هستم بتونید با کمی مدیریت زمانتون به نمره ای که می خواهید برسید.
   لطفاً من رو در اسکایپ اد کنید تا برای یک جلسه مصاحبه ۱۵ دقیقه ای باهاتون هماهنگ کنم و بعد الز بررسی زبانتوون بهتر راهنماییتون کنم.
   آی دی اسکایپ من اینه:
   Sajjad.ghaeminejad

   پاسخ بدهید
 10. 10

  سهیلا

  سلام و خسته نباشید من زبانم در حد صفره،
  میخواستم ازتون بپرسم هزینه کلاسهای گروهی به چه صور ته و اینکه کلاسهای مقدماتی هم شما برگزار میکنین؟؟
  و چقدر زمان میبره تا کلاسهای مقدماتی و آیلتس رو تموم کنیم . ممنون میشم راهنماییم
  کنید. با تشکر

  پاسخ بدهید
  1. 10.1

   سجاد قائمی نژاد

   سلام.
   متاسفانه در حال حاضر کلاس های زبان عمومی برگزار نمی کنم. اگر سطحی در حدود Intermediate داشته باشید می تونید بهترین استفاده رو از کلاس های آیلتس داشته باشید.

   پاسخ بدهید

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.