درباره من

سجاد قایمی نژادمن، سجاد قائمی نژاد هستم. از آذر سال ۱۳۸۴ یادگیری زبان انگلیسی را شروع کردم و بعد از حدود ۹ ماه، یعنی در تابستان سال ۱۳۸۵، اولین جلسه تدریس خودم را در اداره بنادر و کشتیرانی استان گیلان برگزار کردم. از سال ۱۳۸۶ تدریس آزمون های بین المللی آیلتس و تافل را شروع کردم و بعد از مدت کوتاهی دوره های آزمون جی آر ای را برگزار کردم. در طول این سال ها همواره هدف اصلی من در تدریس این بوده که یادگیری زبان انگلیسی را برای دانشجوهای عزیز جذاب تر کنم. به نظر من وظیفه اصلی مدرس علاقه مند کردن دانشجو به یادگیری است و همواره در کلاس های زبان انگلیسی خودم سعی کرده ام با بکارگیری روش ها و ابزار های خلاقانه، دانشجو ها از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرند.

در سال ۱۳۹۳ اولین وبسایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی خودم یعنی ای اس ال ایران (www.esliran.ir) را راه اندازی کردم تا بتوانم آموزش هایم را در اختیار تعداد بیشتری از زبان آموز ها قرار بدهم. ای اس ال ایران، که می توان گفت از نظر نظم و کاربردی بودن یکی از بهترین وبسایت های ایرانی در زمینه اموزش زبان انگلیسی و آزمون های بین المللی آیلتس و تافل و جی آر ای است، در مدت بسیار کوتاهی مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

با توجه به اینکه در طی سال ها تدریس زبان انگلیسی دانشجوهای متعددی داشتم که توانستند با نمره های خیلی خوب IELTS، TOEFL و GRE و با بهره گیری از راهنمایی های من از دانشگاه های سطح بالا در اروپا و آمریکای شمالی پذیرش بگیرند، تجربه زیادی در انجام امور اخذ پذیرش پیدا کردم و در فروردین سال ۱۳۹۵ تصمیم گرفتم خدمات اخذ پذیرش را بصورت منظم تر و بهینه تر به دانشجویان سراسر ایران و جهان ارائه بدهم. به همین خاطر وبسایت آسان پذیرش (www.asanpaziresh.com) را راه اندازی کردم که خوشبختانه این وبسایت هم با توجه و استقبال بسیار خوبی روبرو شد، بطوریکه در مقاطعی بعلت حجم بیش از اندازه درخواست ها امکان ارائه سرویس های موجود در آسان پذیرش برای من مقدور نبود.

در آذر ۱۳۹۵ تصمیم گرفتم با استفاده از تجربه که از راه اندازی و مدیریت وبسایت ای اس ال ایران بدست آورده بودم، وبسایت دیگری با سطح استاندارد حتی بیشتر راه اندازی کنم. وبسایتی که با برنامه دقیق و اهداف از پیش تعیین شده به یکی از منابع اصلی همه دانشجوهای ایرانی متقاضی شرکت در آزمون های آیلتس و تافل و جی آر ای تبدیل بشود. بنابراین وبسایت زبان پلاس (www.zabanplus.com) را با تمرکز ویژه بر روی آزمون های آیلتس (IELTS) ، تافل (TOEFL) و جی آر ای (GRE) خواهد بود.

تهیه آموزش های صوتی و ویدیویی زبان انگلیسی رایگان یکی از ویژگی های زبان پلاس است. مثل ای اس ال ایران، اطلاعات ارائه شده در زبان پلاس به هیچ وجه تکراری و کپی نیستند و هر کاربری با یک نگاه اجمالی به وبسایت های دیگر ایرانی می تواند منحصر به فرد بودن محتوای موجود در زبان پلاس را تشخیص بدهد. همانطور که قبلا هم اشاره کردم، زبان پلاس بر روی کوهی از تجربه وبسایت ای اس ال ایران بنا نهاده شده و هدف آن تبدیل شدن به مرجعی برای آزمون های آیلتس، تافل و جی آر ای و البته آموزش سایر موارد زبان انگلیسی برای دانشجویان ایرانی است.

امیدوارم شما هم بتوانید آموزش های مورد نظر خودتان را در زبان پلاس پیدا کنید. در صورتی که به دنبال موضوع خاصی هستید که در زبان پلاس نیست، لطفاً از طریق راه های تماس با من به من اطلاع بدهید تا در سریع ترین زمان آموزش مورد نظر شما را تهیه و در زبان پلاس منتشر کنم. همچنین لطفاً با نظرات و انتقاد های سازنده خودتان به هرچه بهتر شدن زبان پلاس کمک کنید.

 

 

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.