کلاس تافل iBT (خصوصی، گروهی، آنلاین)

کلاس تافل iBT برای افرادی مناسب است که می خواهند به صورت حرفه ای مهارت های خود را در آزمون تافل بالا ببرند و با شرکت در این آزمون و کسب نمره ای بالا، از دانشگاه های مدنظر خودشان پذیرش بگیرند. این کلاس ها هم به صورت آنلاین (با استفاده از نرم افزار اسکایپ) و هم به صورت حضوری در آدرسی که در صفحه تماس با من مشاهده می کنید برگزار می شوند.

در کلاس تافل روی چه مهارت هایی کار می شود؟

همانطور که از اسمش پیداست، در کلاس تافل شما باید هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را بیاموزید تا بتوانید در این آزمون نمره خوبی بگیرید. بنابراین، در صورتی که در دوره تافل زبان پلاس شرکت کنید، این چهار مهارت اصلی را از هر سطحی که باشید تا سطح پیشرفته خواهید آموخت:

 • ریدینگ تافل TOEFL Reading
 • لیسنینگ تافل  TOEFL Listening
 • اسپیکینگ تافل TOEFL Speaking
 • رایتینگ تافل  TOEFL Writing

در کنار این چهار مهارت اصلی تافل، تمامی مهارت های دیگری که به افزایش سرعت رسیدن به نمره های بالا (مثلاً نمره بالای ۱۰۰ در تافل) کمک می کنند هم به شما آموزش داده خواهد شد. به عنوان مثال:

 • آموزش لهجه آمریکایی
 • آموزش گرامر از پایه تا پیشرفته
 • آموزش خواندن و درک متن های انگلیسی

همانطور که می دانید آزمون تافل از چهار بخش اصلی تشکیل می شود که عبارتند از: بخش Reading – بخش Listening – بخش Speaking – بخش Writing

بگذارید کمی در مورد کارهایی که در کلاس تافل برای هر یک از این بخش ها انجام خواهیم داد توضیحاتی بدهم.

بخش اول: Reading تافل

آزمون تافل با Reading یا درک مطلب شروع می شود. در این بخش معمولاً سه متن خواهید داشت و برای هر متن بین ۱۲ تا ۱۴ سوال. در دوره های تافل، آموزش بخش ریدینگ را با معرفی ۱۰ نوع سوالی که ممکن است در بخش reading ببینید شروع می کنیم. سپس، برای هر یک از این ۱۰ نوع سوال تکنیک خاصی به شما آموزش میدهم. اگر از تکنیک های آموزش داده شده استفاده کنید، مطمئن باشید می توانید به سخت ترین سوال های reading تافل هم در کمتر از ۱ دقیقه پاسخ بدهید.

پس از آموزش تکنیک برای هر نوع سوال، با مثال های متعددی از سوال های واقعی آزمون تافل (بیش از ۲۵ مثال برای هر نوع سوال)، نحوه بکار گیری تکنیک های مورد نظر را کاملا برای شما تشریح و تثبیت می کنم، طوری که با دیدن هر سوال بصورت نا خودآگاه و سیستماتیک مراحل حل سوال را یکی پس از دیگری طی کنید و به جواب درست برسید. سپس به سراغ آزمون های کامل reading تافل می رویم تا شما این شانس را داشته باشید که تکنیک ها و مهارت ریدینگ خودتان را در تست های کامل این بخش از آزمون بسنجید. اگر دانشجوهای من می توانند به آسانی نمره بالای ۲۵ در بخش ریدینگ بگیرند، شما هم حتماً می توانید.

نکته دیگری که در کلاس تافل یاد خواهید گرفت این است که چطور معانی لغات نا آشنا را حدس بزنید. اگر شما مجبورید در مدت زمان بسیار کوتاهی در آزمون تافل شرکت کنید و نمی توانید در این زمان محدود تعداد زیادی لغت برای آزمون تافل حفظ کنید، راه هایی وجود دارد که این کمبود دامنه لغت را جبران کرد. من دانشجویی داشتم که با تسلط بر فقط نصف کتاب لغات ضروری تافل توانست در ریدینگ تافل نمره ۲۱  بگیرد. هر چند نمره ۲۱ به خودی خود نمره چندان بالایی نیست، اما با توجه به میزان دامنه لغت این دانشجو (فقط نیمی از مهمترین کتاب لغت موجود برای آزمون) و زمان کمی که تا آزمون داشت نمره فوق العاده ای محسوب می شود.

کاربرد دیگری که این تکنیک دارد این است که به هر حال هر چه قدر هم دامنه لغت شما قوی باشد، همیشه لغاتی در آزمون تافل خواهید دید که معنی آنها را نمی دانید و با این تکنیک های حدس زدن معنی کلمات در متن می توانید به راحتی معنی آنها را تخمین بزنید و نمره ای حتی بالاتر در ریدینگ تافل بگیرید.

آموزش تمام تله های ریدینگ

در حین آموزش تکنیک های پاسخ دهی به ۱۰ نوع سوال ریدینگ TOEFL، من به شما همه تله های رایج و مورد علاقه آزمون را آموزش می دهم. من این تله ها و نکات انحرافی را از میان صدها ریدینگ تافل جمع کرده ام و خوشبختانه همه آنها هنوز هم بطور مکرر در آزمون های تافل ظاهر می شوند. مطمئن باشید وقتی وارد مرحله تست زدن بشوید، دیگر هیچ اشتباه جدیدی نخواهید داشت و به راحتی می توانید با دیدن سوال ها و گزینه های آنها، تله های احتمالی را شناسایی کنید، حتی قبل از اینکه متن را بخوانید.

در انجام تمرین ها در کلاس فقط به دلیل درست بودن گزینه صحیح اکتفا نمی کنیم و دلیل غلط بودن تمامی گزینه های دیگر را هم (به همراه تله های آنها) کاملاً بررسی می کنیم. این تمرین ۳ برابر سخت تر باعث می شود پس از گذراندن دوره ریدینگ کلاس تافل من شما به چنان مهارتی در تحلیل سوال های reading برسید که بتوانید در بخش ریدینگ TOEFL وقت اضافه هم بیاورید.

بخش دوم: Listening تافل

در آزمون تافل مهارت شنیداری یا لیسنینگ (Listening) بدون شک مهمترین مهارت است. چون لیسنینگ در ۳ بخش از چهار بخش اصلی آزمون تافل یعنی Listening، Writing و Speaking وجود دارد، وقتی شما در Listening ضعف داشته باشید، علاوه بر نمره Listening شما، نمره های Writing  و Speaking تافل شما هم به شدت ضربه خواهند خورد. پس، بدون داشتن یک لیسنینگ قوی شما نمی توانید انتظار یک نمره حتی متوسط را هم داشته باشید، چه برسد به نمره بالای ۱۰۰.

در کلاس تافل برای کار روی بخش Listening آزمون، من به همراه کتاب هایی که به طور ویژه برای تقویت مهارت Listening طراحی شده اند به شما تمرین هایی می دهم تا روی این مهارت کلیدی بصورت حرفه ای کار کنید. این ها در کنار پادکست ها، ویدیو های سخنرانی، بریده های اخبار روز دنیا و البته آموزش اختصاصی لهجه آمریکایی تضمین کننده نمره بالای شما در بخش Listening و همچنین گرفتن بیشترین نتیجه از Listening های بخش های Writing و Speaking خواهند بود.

آموزش لهجه آمریکایی در کلاس تافل: یک ابتکار موفق در زبان پلاس

برای تقویت لیسنینگ شما، من برای اولین بار در ایران در کلاس های تافل خودم لهجه آمریکایی را هم آموزش می دهم تا با استفاده از آن شما بتوانید راحت تر لیسنینگ ها را بفهمید و به سوال ها جواب بدهید. بعد از برگزاری صدها دوره آموزش کامل Listening و  لهجه آمریکایی، من به این نتیجه رسیده ام که اغلب اوقات علت اصلی مشکل لیسنینگ دانشجو های ایرانی ضعف آنها در لهجه آمریکایی است، نه در دامنه لغات و اصطلاحات. یعنی اگر بتوانید به درستی قوانین لهجه آمریکایی را یاد بگیرید، خیلی سریع جهش بسیار بزرگی در مهارت Listening خودتان خواهید دید و فایل های صوتی که قبلاً برای شما نا مفهوم به نظر می رسیدند، حالا دیگر آنقدر ساده هستند که خودتان هم باور نمی کنید قبلاً در درک آنها مشکل داشتید.

مثلاً اگر شما در لیسنینگ تافل بشنوید JEET  فکر می کنید منظورش چیست؟ احتمالاً همینجا گیر می کنید و تا لحظاتی هیچ چیز دیگری از لیسنینگ متوجه نمی شوید. این اتفاق بار ها و بارها در همه لیسنینگ های تافل (چه در بخش لیسنینگ و چه در لیسنینگ های بخش اسپیکینگ و رایتینگ) رخ می دهد و درک Listening شما را مختل می کند. حالا فکر می کنید JEET یعنی چه؟ JEET تلفظ سریع این عبارت هست:

Did you eat?

مطمئن هستم همه شما این سه کلمه را می دانید، اما سوال مهم این است که آیا می توانید ترکیب این سه کلمه را هم (وقتی یک آمریکایی آنها را یکجا تلفظ می کند) بشنوید؟ در کلاس تافل، من جلسه ای ویژه برای یادگیری اصول لهجه آمریکایی طراحی کرده ام و دانشجوهای من با یادگیری این اصول و نکات، بسیار راحت تر از سایر شرکت کننده های آزمون تافل به سوال های Listening پاسخ درست می دهند و طبیعتاً نمره بالاتری می گیرند. با یادگیری نکات و فوت و فن های لهجه آمریکایی، شما نه تنها نمره بالا تری در آزمون تافل می گیرید، بلکه لهجه شما هم به لهجه آمریکایی استاندارد نزدیک تر می شود. در یک مصاحبه با استاد های دانشگاه های خارجی، داشتن یک لهجه خوب ۱۰۰% یک برگ برنده برای گرفتن پذیرش است. پس، با یک تیر دونشان را خواهید زد!

بخش سوم: Speaking تافل

برای موفقیت در این بخش از آزمون TOEFL باید روی دو مهارت کار کنیم: ۱- مهارت Speaking عمومی   ۲-  مهارت پاسخگویی به سوال های Speaking تافل.

در دوره های TOEFL زبان پلاس روی هر دو این مهارت ها بصورت تخصصی کار می کنیم. ابتدا، در صورت نیاز، مهارت مکالمه یا Speaking شما را تا حد قابل قبولی تقویت می کنیم و سپس به سراغ نحوه پاسخگویی به سوال های اسپیکینگ تافل می رویم. همانطور که می دانید، اسپیکینگ آزمون TOEFL از شش سوال تشکیل شده است که در دوره های تافل برای هر یک از این شش قسمت قالب هایی از پیش طراحی شد به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید بدون هیچ دلهره و استرسی به سوال ها پاسخ بدهید. اینکه بدانید در پاسخ به هر سوال Speaking جه مواردی را باید از لیسنسنگ ها و ریدینگ ها استخراج کنید خودش نیمی از راه است. گرفتن نمره عالی در Speaking تافل آنقدر راحت است که نباید به نمره ای زیر ۲۵ در این بخش از آزمون رضایت بدهید.

شناسایی اشتباهات رایج در اسپیکینگ شما

تجربه من در تدریس زبان انگلیسی به من ثابت کرده است که دانشجو ها اغلب تعدادی اشتباه دارند که بطور مداوم و مکرر در حرف زدنشان رخ می دهد. بهترین راه برای بهبود کیفیت  Speaking  در چنین شرایطی این است که ابتدا روی اشتباهات رایج تمرکز کنیم و آنها را برطرف کنیم. چون به هر حال احتمال رخ دادن این اشتباهات رایج خیلی زیاد است و با بر طرف کردن آنها خیلی سریع می توانید سطح Speaking خودتان را بالا ببرید.

مثلاً فرض کنید دانشجویی بجای عبارت I agree می گوید I am agree. این دانشجو به احتمال بسیار قوی از این عبارت هم در رایتینگ Independent آزمون تافل و هم در سوال های یک یا دو اسپیکینگ آزمونش استفاده خواهد کرد. پس، بهتر است هر چه زودتر از شر این چنین اشتباه رایجی خلاص شویم. در بخش اسپیکینگ دوره های TOEFL زبان پلاس، من علاوه بر برطرف کردن اشتباهات رایج اسپیکینگ شما، اشتباهات رایج دیگری که در بین زبان آموز ها شایع هستند را هم به شما آموزش خواهم داد.

بخش چهارم: Writing تافل

رایتینگ آخرین بخش آزمون تافل شما خواهد بود. البته این به این معنی نیست که شما مهارت های writing را در انتهای دوره تافل خودتان یاد می گیرید. با توجه به سطح زبان شما رایتینگ ممکن است همزمان یا بعد از مدتی کار روی اسپیکینگ شروع شود. به عنوان مثال اگر شما از سطح اسپیکینگ عمومی خوبی برخوردار باشید، در مدت چند جلسه قالب ها و ساختار پاسخگویی به سوال های اسپیکینگ و رایتینگ به شما آموزش داده می شود و بعد این دو مهارت را بطور همزمان تمرین خواهیم کرد.

قالب حرفه ای Writing، کلید گرفتن نمره بالا

در میان دانشجو ها و حتی برخی اساتید TOEFL این تصور غلط وجود دارد که یک رایتینگ فقط در صورتی می تواند نمره بالا (مثلا نمره ۲۵ یا بالاتر) بگیرد که از کلمات و ساختار های گرامری فوق العاده پیچیده در آن استفاده شده باشد. بر اساس این تصور اشتباه، متاسفانه بسیاری از مدرسین تافل قالب هایی پر از جمله های از پیش آماده شده به دانشجو های خود می دهند و دانشجو ها هم خوشحال از اینکه با قرار دادن تعداد اندکی جمله در این قالب می توانند نمره خیلی خوبی بگیرند در آزمون تافل شرکت می کنند و نمره های بسیار پایینی در بخش رایتینگ می گیرند. به خاطر اعتماد به نفس بالای این اساتید (!)، دانشجو ها اغلب به این نتیجه می رسند که ” استعداد رایتینگ نوشتن ندارند” و هرگز نمی توانند نمره بالایی در رایتینگ تافل بگیرند. در حالیکه اصلاً اینطور نیست.

من در طول سال ها تدریس زبان انگلیسی و آزمون تافل ثابت کرده ام هر دانشجویی می تواند با آموزش صحیح و تمرین کافی نمره ای بالا در رایتینگ تافل بگیرد. من در بخش رایتینگ دوره تافل به شما قالبی برای نوشتن آموزش می دهم که با آن می توانید خیلی راحت تر از آنچه خیلی ها فکرش را می کنند نمره ای بالای ۲۵ بگیرید. این قالب فقط یک سری کلمات و عبارت های ثابت نیست که در اولین نگاه به نظر برسد شما صرفاً همه چیز را حفظ کرده اید. وقتی اولین رایتینگ خودتان را با این قالب ها و ساختار های آموزش داده شده توسط من بنویسید، به قدرت آن پی می برید. به نظر علی، یکی از دانشجوهای کلاس تافل آنلاین من که نمره رایتینگ تافلش ۲۲ بود و در دو جلسه توانست به نمره ۲۷ برسد دقت کنید:

من توی دو جلسه کلاس آنلاین آقای قائمی نژاد نمره رایتینگم از ۲۲ به ۲۷  تغییر کرد با کنار گذاشتن متدهای مسخره تمپلیت که خیلی از کلاس های معروف تهران الان دارن استفاده میکنن و جواب نیمیگیرن اگر هم میگیرن دانشجو رو تبدیل میکنن به طوطی که فقط بلده کلمات قلمبه حفظ کنه و آمارهای کلیشه ای بچپونه تو رایتینگش. مثلا”:

from the dawn of civilization specially when …..

یا

when it comes to the issue of social

یادمه تو وب سایت یکی از اساتید معروف تهران رایتینگ هایی که ادعا می کرد دانشجوهاش نوشتن رو می دیدم که خدا شاهده خوندنش برام مثل خوندن ریدینگ های تافل بود و حتی سختتر و به خودم می گفتم من هیچوقت نمیتونم مثل اینا بنویسم پس باید قید نمره ی ۲۷ رو بزنم.

کلاس رایتینگ من با آقای قائمی نژاد دو جلسه بود که یک پی دی اف به من دادن که پر از reason  های مختلف و طبقه بندی شده بود لغات خوبی هم توشون پیدا میشد. بعد از کلاس مطمئن شدم که بقیه اشتباه میکنن نه من و با ساختاری که آقای قائمی نژاد به من آموزش داده بودن دقیقاً می دونستم توی رایتینگم چی می خوام بنویسم. خیلی جالب بود برام که چون می دونستم هر جمله توی رایتینگ چیکار می کنه، نوشتنش واقعا راحت شده بود.

توی تافل هم موضوع رایتینگ من این بود که “موثر ترین راه برای جلوگیری از تقلب در کلاس ها چیه ؟   استفاده از والدین و … ” که من والدین رو انتخاب کردم ، یه introduction نوشتم حدودا دو خط، آخرش هم دو خط conclusion دو خط و نیم که همشون طبق روشی بود که توی کلاس آقای قائمی نژاد یاد گرفته بودم . دوتا ریزن هم شبیه (نه کاملا ) اون پی دی اف نوشتم اول پاراگراف های body و بسطش دادم با مثال های کاملا شخصی ( همونطور که آقای قائمی نژاد گفته بود آمار ندادم و به فلان مقاله و تحقیق هم ربطش ندادم، گرامر ساده استفاده کردم یکی دوتا پرزنت پرفکت و بقیه گذشته استمراری و ساده و حال استمراری و ساده )اما نکته تو reason ها بود که خیلی قوی و حساب شده نوشتن.

اینطور بگم که اینقدر ساده و بی آلایش بود که فقط یکم با صحبت کردن معمولی انگلیسی فرق داشت، یک دونه لغت سخت توش نبود ، یک دونه صفت خفن توش نبود (prominent , controversial حتی اینا هم نبود ). یک دونه inversion توش نبود (چیزی که توی یکی از آموزشگاه های معروف تهران اونقدر فقط روی اونا تاکید میشد که یکی از دوستام با اینکه کلی از اینا توی رایتینگش گذاشت، نمرش افتضاح شد!)  رایتینگی که من توی تافل نوشتم اصلا گرامر خفن نداشت مثل صحبت کردن بود. چهارتا پاراگراف همونطوری که آقای قائمی نژاد گفت با ساپورت و مثال نوشتم شدم ۲۷ . البته خودم فکر میکنم اگر یک مقدار گرامر اون جوری می نوشتم ۳۰ میشدم ولی خب متاسفانه دیر با آقای قائمی نژاد آشنا شدم و دو جلسه بیشتر برای رایتینگ وقت نداشتم.

انواع کلاس تافل

کلاس های تافل من به روش های مختلفی برگزار می شوند:

 • کلاس تافل آنلاین با نرم افزار Skype
  • فقط بصورت خصوصی (یک نفره)
 • کلاس تافل حضوری
  • خصوصی (یک یا دو نفره)

کلاس های آنلاین تافل با نرم افزار رایگان اسکایپ برگزار می شوند. کلاس های آنلاین با نرم افزار اسکایپ در حال حاضر محبوب ترین کلاس های زبان پلاس هستند. لطفاً دقت کنید، کلاس های آنلاین فقط بصورت خصوصی (یک نفره) برگزار می شوند. کلاس های حضوری هم در آدرسی که در صفحه تماس با من می بینید برگزار می شوند. البته کلاس های حضوری هم بصورت خصوصی (یک نفره) و هم بصورت خصوصی (دو نفره) برگزار می شوند. شاید شما در مورد شرکت در کلاس های آمادگی تافل من سوال هایی داشته باشید. لطفاً ابتدا تعدادی از رایج ترین سوال هایی که دانشجو ها اغلب از من می پرسند را مطالعه کنید و سپس اگر هنوز سوالی دارید می توانید در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید تا من در سریعترین زمان ممکن پاسخ بدهم.

سوال های رایج در مورد کلاس تافل زبان پلاس

سوال های رایج در مورد دوره آموزش تافل زبان پلاس

 • آیا می توان در کلاس تافل روی تک مهارت هم کار کرد؟

بله، در دو حالت.

حالت اول: کلاس شما خصوصی باشد. در کلاس های خصوصی شما می توانید روی تک مهارت ها هم کار کنید. مثلاً اگر یک بار در آزمون تافل شرکت کرده اید و نمره reading شما خیلی کمتر از بقیه مهارت ها بوده، شما می توانید در کلاس خصوصی تافل من شرکت کنید و صرفاً روی مهارت reading کار کنید.

حالت دوم: در کلاس تک مهارتی یا جفت مهارتی شرکت کنید. در زبان پلاس دوره هایی با عنوان دوره های تک مهارتی و دوره های جفت مهارتی طراحی شده که دانشجویان می توانند با توجه به نقاط قوت و ضعف خودشان یکی از این کلاس ها را انتخاب کنند. مثلاً ، اگر ریدینگ شما ضعیف است می توانید در دوره تک مهارتی reading شرکت کنید.

 • در کلاس تافل آنلاین استاد چطور جزوه ها و فایل ها را به دانشجو می دهد؟

برای انتقال جزوه، فایل های صوتی (مثل فایل های آموزش لهجه آمریکایی، پاد کست ها و سایر فایسل های لیسنسنگ تافل) و البته نسخه pdf کتاب های مورد نیاز دانشجو ها، من پوشه ای با آنها روی dropbox به اشتراک می گذارم. اگر اطلاعاتی در مورد dropbox ندارید نگران نباشید، من بعد از شروع کلاس به شما ویدیویی می دهم که در آن بصورت کاملاً واضح و روان نحوه کار با dropbox را آموزش داده ام.

 • من نمی دانم چطور باید با اسکایپ کار کنم. شما قبل از کلاس به من آموزش می دهید؟

اسکایپ یکی از بهترین نرم افزار های رایگان ولی با کیفیت مکالمات صوتی و ویدیویی است که بیش از ۵۶۰ میلیون کاربر از آن استفاده کرده اند. اگر هیچ اطلاعاتی در مورد اسکایپ هم ندارید باز هم نگران نباشید، من یک آموزش ویدیویی به شما خواهم داد که در آن از نحوه دانلود رایگان و نصب اسکایپ تا نحوه استفاده از آن را آموزش داده ام. بعد از دیدن این ویدیو و در کمتر از ۱۰ دقیقه شما به یک کاربر حرفه ای اسکایپ تبدیل می شود.

 • سرعت اینترنت ایران برای برگزاری کلاس های آنلاین تافل کافی است؟

کیفیت اینترنت ایران برای برگزاری کلاس های ویدیویی از طریق اسکایپ خیلی خوب است. من دانشجوهایی داشته ام که در روستا هایی از ایران زندگی می کردند و با اینترنت گوشی خودشان در کلاس شرکت کردند. اگر شما نمی توانید از طریق اسکایپ با دوستانتان مکامله ویدیویی خوبی داشته باشید، حتماً مشکل دیگری وجود دارد که باید بررسی و بر طرف کنید. به ندرت مشکل از اینترنت است. به هر حال من در حل هر گونه مشکل احتمالی به شما کمک خواهم کرد. با توجه به تجربه تدریس آنلاین من در طول این سال ها، من تقریباً با هر مشکلی که فکرش را بکنید بر خورد کرده ام و همه آنها را حل کرده ام. پس، نگران نباشید.

 • اگر بعد از چند جلسه نخواستم کلاس تافل را ادامه بدهم چطور؟

در صورتی که در یکی از دوره های خصوصی (تک نفره) تافل شرکت کنید، در هر زمانی که دوست نداشتید کلاستان را ادامه بدهید، می توانید به من اطلاع بدهید و من هزینه جلسات باقیمانده را در کمتر از ۵ دقیقه به حساب شما واریز خواهم کرد. با اعتماد به نفسی که من نسبت به کیفیت کلاس هایم دارم این تضمین را به شما می دهم که هیچگونه مخالفتی با تصمیم شما نکرده و هزینه باقیمانده شما را در کمتر از ۵ دقیقه به شما برگردانم. البته لطفاً دقت بفرمایید که در کلاس های خصوصی (دو نفره) با توجه به اینکه کلاس بر اساس تکمیل شدن ظرفیت شروع می شود، امکان بازگرداندن هزینه وجود نخواهد داشت.

 • آیا در کلاس تافل نمونه سوال واقعی آزمون تافل (Mock) هم کار می شود؟

حتما، آن هم به تعداد زیاد. یکی از معیار های ارزیابی نتیجه کاری که در کلاس انجام می دهیم این است که شما بتوانید در آزمون های تافل شبیه سازی شده نمره بالایی کسب کنید. من آخرین نسخه از نرم افزار های شبیه ساز آزمون تافل (بیش از ۶۰ آزمون شبیه سازی شده که ۵۰ تای آنها محصول خود ETS هستند) را بصورت کاملاً رایگان به دانشجویانم خواهم داد.

 • من خارج از ایران زندگی می کنم، کیفیت اینترنت برای کلاس های آنلاین خارج از ایران چطور است؟

عالی. سرعت اینترنت ایران بعد از ورود نسل چهار به حدی بالا است که کیفیت ویدیو های در کلاس های آنلاین با دانشجوهای خارج از ایران در حد HD می باشد. من بطور متوسط در هفته ۱۰ تا ۱۵ جلسه کلاس با دانشجویان خارج از ایران دارم که در نوع خود در ایران آمار بسیار خوبی محسوب می شود. به هر حال من برای تمام دانشجوهایی که قصد دارند در کلاس های آنلاین من شرکت کنند یک جلسه مصاحبه ۱۵ دقیقه ای برگزار می کنم و در این جلسه نحوه برگزاری کلاس و کیفیت آن قابل مشاهده است.

هزینه کلاس های تافل 

حضوری خصوصی

دو نفره

هر جلسه

110

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

حضوری خصوصی

تک نفره

 

هر جلسه

190

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

آنلاین با اسکایپ

تک نفره

هر جلسه

170

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

لطفاً به موارد زیر دقت کنید:

 • همه کلاس های آیلتس ۹۰ دقیقه ای (با یک استراحت ۵ دقیقه ای در میان کلاس) هستند.
 • هزینه کلاس ها به صورت هر ۵ جلسه یا هر ۱۰ جلسه (به انتخاب زبان آموز) از قبل دریافت می شود.
 • در کلاس های خصوصی (یک نفره) دانشجو حق دارد در هر جلسه ای که خواست کلاسش را متوقف کند. در این صورت من هزینه جلسات باقیمانده را به او پرداخت می کنم.
 • پس از پرداخت لطفا تاریخ و زمان پرداخت خودتان را اطلاع بدهید. برای این کار می توانید از طریق SMS، تلگرام، ایمو، ایمیل یا فرم تماس موجود در صفحه تماس با من اقدام کنید.
 •  اگر دو دانشجو  “زن و شوهر”، “دو برادر، “، “دو خواهر” یا ” خواهر و برادر ” باشند هزینه کلاس آنها مثل هزینه کلاس تک نفره خواهد بود.

هنوز سوالی دارید و مایلید قبل از شرکت در کلاس بپرسید؟

خوشحال می شوم کمکتان کنم. سریعترین راه برای پرسیدن سوال ها استفاده از فرم تماس زیر است:


هر زمانیصبحعصربعد از ساعت 1930

 

13 دیدگاه

 1. با سلام.
  یه سوال داشتم از خدمتتون. من فکر می کنم زبانم در حد intermediate هستش و میخوام کتابای تافل رو شروع کنم مثل دلتا و کتابای دیگه

  میخواستم ببینم سایتی یا آزمونی هستش که خودم رو بسنجم که آیا الان میتونم خوندن تافل رو شروع کنم یا باید رو زبان پایه کار کنم؟

  • سلام.
   اگر می خواهید نمرونه سوال های تافل رو داشته باشید، می تونید نرم افزار TPO رو دانلود کنید. این نرم افزار تعداد زیادی نمونه سوال تافل هست. در صورتی که لینک دانلودش رو می خواهید، یه ایمیل با عنوان دانلود TPO به info@zabanplus.com بزنید.

 2. سلام ، میخواستم اگه ممکنه ازتون راهنمایى بگیرم ، من اخیرن شروع کردم براى خوندن تافل، و در سطح مبتدى هستم ، راستش منابع کتاب خیلى زیاده و من نمیدونم از کجا باید شروع کنم ،
  براى لسنینگ گفته بودین کتاب سلکت ریدینگ خوبه
  ، میشه براى بخش هاى دیگه منبعى معرفى کنید
  مرسى

  • سلام.
   برای لیسنینگ کتاب Tactics for Listening رو پیشنهاد داده بودم. کتابی سلکت ریدینگ همونطور که از اسمش مشخصه برای تقویت ریدینگه. اتفاقاً برای شروع اگر سطح زیر متوسط دارید (که فرمودید دارید) این کتاب ها بد نیستن. اما کتاب های دیگری هم هستن که برای شروع از سطخ زیر متوسط می تونه کمکتون کنه. مثلاً این کتاب ها:
   Building Skills for the TOEFL iBT
   Developing Skills for the TOEFL iBT
   Longman Preparation Course for the TOEFL iBT

   البته کتاب برای ریدرینگ زیاده، اما واقعاً اگر درست کار کنید همین ترتیب میتونه شما رو در مسیر درستی برای تافل قرار بده تا بعد بتونید به سراغ متن های سخت تر تافل برید.
   موفق باشید.

 3. با سلام
  هزینه ی کلاس ها واقعا بالاست. این گرونترین کلاس تافلی هست که دیدم حتی از کلاس معروفترین اساتید تافل کشور هم گرونتره.

  • سلام محسن عزیز.
   احیانا شما کلاس های خصوصی تک نفره زبان پلاس رو با کلاس های ۴۰ تا ۵۰ نفره استادی که فرمودید مقایسه نمی کنید؟ چون اگر به نسبت تعداد دانشجو بررسی کنید هزینه کلاس های تک نفره این اساتید بسیار بیشتر از مبلغ کلاس های زبان پلاس خواهد بود. شما در یک کلاس ۴۰ نفره در هر جلسه شاید در حد ۲ دقیقه هم زمان مفید برای مهارتی مثل “اسپیکینگ” نخواهید داشت، مهارتی که بجز با حرف زدن نمیشه خیلی بهبودش داد. در صورتی که در یک کلاس تک نفره خصوصی، شما فقط در یک جلسه اسپیکینگ بیش از ۶۰ دقیقه صحبت خواهید کرد.
   به هر حال انتخاب با شماست و مطمئناً کلاس های خصوصی برای همه مناسب نیستند.
   موفق باشید.

 4. سلام در متن گزینه کلاسهای گروهی (شش تا ده نفره) وجود داره ولی تو لیست قیمتها نیست. کلاسهای گروهی را دیگه دایر نمی کنید؟ چون قاعدتا هزینه کمتری در مقایسه با گزینه های دیگه خواهد داشت و افراد با شرایط مالی متوسط هم امکان بهرمندی از کلاسهای شما را خواهند داشت. یک سوال هم داشتم برای شرکت در کلاسهای تافل نیاز به دانستن زبان تا سطح خاصی است یا با هر سطحی میتوان در کلاسها شرکت کرد؟ ممنون برای وقتتون

  • سلام.
   به زودی جدول هزینه های کلاس های گروهی اضافه میشه.
   برای شرکت در کلاس های تافل، هر نوعی که باشه، بهتره سطح زبانتون در حدود Intermediate باشه. اگر سطحتون مقداری پایین تر از Intermediate هم باشه مشکلی نیست، اما اگر مبتدی باشید نمی تونید از کلاس های تافل استفاده کافی رو ببرید و در نتیجه توصیه نمی کنم در هیچ کلاس تافلی شرکت کنید. برای عزیزانی که زبانشون در سطح ابتدایی هست، پیشنهاد من اینه که کمی روی مهارت های خودشون کار کنن (با کلاس های زبان عمومی) و بعداً وارد دوره تافل بشن.

 5. من یکماه هست که شروع کرده ام برای خوندن تافل و سطح زبانم پایین هست مربی زبانم کتاب پونصد و چهار لغت و واژگان ضروری تافل و کتاب advaced grammar in ususeرو برای من خریداری کرده من چون گرامرم خیلی ضعیفه چیزی از کتاب advacedمتوجه نمیشم و مربیم هم گفته بایدخودم این کتاب رو بخونم و یاد بگیرم و برام خیلی دشواره و اعصابم رو میریزه به هم که دیگه از کتاب تافل و پونصد و چهار لغت هم نا امید میشم نمی خونمشون به نظر شما چیکار کنم ؟ بهتر نیست اول دایره لغاتم رو با واژگان ضروری تافل و کتاب پونصد و چهار لغت بالا ببرم بعد بپردازم به advanced grammar in use?

Comments are closed.