کلاس تافل در رشت TOEFL iBT (خصوصی، نیمه خصوصی، گروهی)

در صورتی که به دنبال کلاس تافل در رشت می گردید، پیشنهاد می کنم به صفحه دوره تافل زبان پلاس در رشت (که لینک آن در پایین آمده) نگاهی بیاندازید. این دوره ها طوری طراحی شده اند که شما بتوانید هر چیزی که برای گرفتن نمره عالی در آزمون تافل لازم است را یاد بگیرید. این ها هم شامل مهارت های اصلی آزمون (ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ) و هم مهارت هایی است که می تواند به شما کمک کند مسیر رسیدن به نمره دلخواهتان در تافل را طی کنید. اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کلاس های تافل من داشته باشید، لطفاً به صفحه کلاس تافل مراجعه کنید:

توضیحات دوره TOEFL (حتما بخوانید)

کمبود کلاس تافل در رشت و بهانه آموزشگاه ها

آزمون تافل در گیلان به اندازه آزمون آیلتس متقاضی ندارد و به همین دلیل اگر به دنبال کلاس تافل در رشت بگردید، گزینه های زیادی پیدا نخواهید کرد. به همین خاطر خیلی از مدرسین تافل در رشت در سال کمتر از ۲ دانشجوی تافل دارند و با این تعداد دانشجو متاسفانه تجربه کافی برای آماده سازی دانشجو ها را ندارند. حتی آموزشگاه های زبان متعددی در رشت وقتی دانشجوی متقاضی شرکت در کلاس تافل پیشنهاد می کنند تافل را فراموش کنند و در عوض در کلاس های آیلتس شرکت کنند.

گاهی با توجه به کشوری که برایش اپلای می کنید و دانشگاه های مد نظر شما و مهمتر از همه وضعیت زبان شما، شرکت در آزمون تافل خیلی بیشتر به نفع شماست. تشخیص این موضوع نیازمند تجربه مدرس در تدریس هر دوی این آزمون ها دارد. بعضی از آموزشگاه ها صرفاً به خاطر نداشتن تجربه کافی در تدریس آزمون تافل، به متقاضیان پیشنهاد می کنند در آزمون تافل شرکت نکنند. اما متاسفانه بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی در رشت به دلیل اینکه متقاضی تافل زیادی ندارند و ترجیح می دهند کلاس های آیلتس خودشان را پر کنند، با بهانه ها و دلایل بسیار عجیب و غریب سعی می کنند دانشجو ها را از شرکت در آزمون تافل دلسرد کنند.

گاهی دلایلی که این اموزشگاه ها برای تغییر نظر متقاضی های آزمون تافل می آورند واقعاً مضحک هستند. من خودم در یکی از این آموزشگاه ها دیدم که مدیر آموزشگاه که متاسفانه تقریباً چیزی از آزمون تافل نمی دانست به دانشجویی که می خواست در آزمون تافل شرکت کند پیشنهاد کرد در آژمون آیلتس شرکت کند چون دانشگاه های بیشتری مدرک آیلتس را قبول دارند. هر وقت در هر آموزشگاهی به شما پیشنهاد شد تافل خوب نیست و بهتر است در کلاس آیلتس شرکت کنید، کافی است از آنها بپرسید آخرین باری که کلاس تافل داشتند چه زمانی بوده و یا انواع سوال های اسپیکینگ تافل را برایتان توضیح بدهند. مطمئن هستم نمی توانند این کار را بکنند، پس، صرفاً چون آموزشگاهی کلاس تافل ندارد، شما نباید با اعتماد به بهانه های سطحی و پوچ آنها برنامه خودتان برای شرکت در آزمون تافل را تغییر بدهید.

هزینه کلاس تافل در رشت

هزینه کلاس تافل حضوری در رشت برای هر دانشجو بازای هر جلسه ۹۰ دقیقه ای به صورتی که در جدول های زیر آمده می باشد. لطفاً توجه نمایید که کلاس های خصوصی بصورت یک یا دو نفره برگزار می شوند و در صورت اضافه شدن دانشجوی دوم، ۶۰ هزار تومان به هزینه کلاس اضافه می شود و هزینه بین دو دانشجو تقسیم می شود. بعنوان مثال اگر هزینه هر جلسه کلاس خصوصی تافل ۱۲۰ هزار تومان باشد، با اضافه شدن دانشجوی دوم هزینه هر جلسه ۱۸۰ هزار تومان می شود که سهم هر دانشجو از این مبلغ ۹۰ هزار تومان خواهد بود. هزینه کلاس های نیمه خصوصی و گروهی ثابت بوده و به تعداد دانشجو ها بستگی ندارد.

نیمه خصوصی

هر جلسه

80

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 10 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

100

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

150

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

هنوز سوالی دارید؟

لطفا سوال های خودتان در مورد کلاس تافل در رشت را در بخش نظرات همین صفحه (در پایین) مطرح کنید یا از طریق یکی از راه های موجود در صفحه تماس با من بپرسید. من با کمال میل سعی می کنم به سوال های شما پاسخ بدهم.

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.