مشاوره زبان: چطور خودتان برای IELTS ، TOEFL و GRE آماده شوید؟

مشاوره زبان چیست؟

دانشجوهای زیادی هستن که قصد دارند مدتی بعد، مثلاً یک سال دیگر، در آزمون هایی مثل آیلتس و تافل و جی آر ای شرکت کنند و برنامه ریزی می کنند از ۶ ماه دیگر به کلاس زبان برای این آزمون ها بروند. اگر همین دانشجو ها در این ۶ ماهی که تا رفتن به کلاس زبان دارند، منابع درستی را خودشان بصورت منظم مطالعه کنند، نه تنها در هزینه کلاس آنها صرفه جویی می شود، بلکه در زمان کوتاه تری می توانند نمره های بسیار بیشتری بگیرند.

به عنوان مثال دانشجویی را در نظر بگیرید که می خواهد در آزمون تافل شرکت کند. این دانشجو مهارت شنیداری یا همان Listening بسیار ضعیفی دارد. چون آزمون تافل به شدت به مهارت لیسینینگ وابسته است، در صورتی که این دانشجو در طول شش ماه زمانی که تا رفتن به کلاس دارد با یک برنامه ریزی درست روی فقط مهارت لیسنینگ خودش کار کند، شانس خیلی بیشتری برای گرفتن نمره عالی در آزمون تافل خواهد داشت.  همین موضوع برای آزمون های آیلتس و جی آر ای هم صادق است. خیلی از دانشجو  ها وقتی تصمیم می گیرند در کلاس های آیلتس و تافل و جی آر ای شرکت کنند، زمان زیادی را تلف کرده اند. زمانی که می توانست صرف آماده سازی و تقویت نقاط ضعف آنها بشود.

مشاوره زبان: آیلتس - تافل- جی آر ای

در جلسه مشاوره زبان شما یاد می گیرید چطور روی بخش هایی از زبان انگلیسی که خودتان می توانید در منزل و بدون کلاس رفتن تقویت کنید، کار کنید. با این کار تعداد جلساتی که شما باید در کلاس شرکت کنید به شدت کاهش پیدا می کند. مثلاً من دانشجویی داشتم که در اولین تعیین سطح نیاز به ۱۵ جلسه کلاس رایتینگ داشت، اما بعد از شرکت در یک جلسه مشاوره توانست با مطالعه روزانه در حدود ۱ ساعت و به مدت ۳ ماه همان نتیجه را در کمتر از ۴ جلسه بگیرد. حال فرض کنید ۳ مهارت دیگر را هم در کنار این مهارت رایتینگ بگذاریم. می بینید که تعداد جلساتی که می توانید در کلاس رفتن صرفه جویی کنیم بسیار بسیار زیاد خواهد بود، شاید بیش از ۴۰ جلسه که در کمترین حالت برای یک کلاس خصوصی بیش از ۴ میلیون تومان صرفه جویی.

هرچه فاصله شما تا زمان شرکت در کلاس ها بیشتر باشد، تاثیر جلسات مشاوره زبان چشمگیر تر خواهد بود.  پس، اگر مثلاً قصد دارید حتی سه سال دیگر هم به نمره ای خیلی بالا در آزمون های آیلتس ، تافل یا جی آر ای نیاز دارید، حتما توصیه می کنم در یک جلسه مشاوره زبان شرکت کنید.

جلسه مشاوره زبان حضوری است یا آنلاین یا تلفنی؟

در حال حاضر کلیه جلسات مشاوره برای آمادگی آزمون های آیلتس، تافل و جی آر ای به صورت غیر حضوری برگزار می شوند. یعنی شما می توانید با استفاده از یکی از راه های زیر از این خدمات استفاده کنید:

  • تماس تلفنی 
  • نرم افزار رایگان اسکایپ Skype
  • نرم افزار رایگان ایمو  IMO
  • نرم افزار رایگان واتس اپ  What’s App

جلسه مشاوره زبان توسط چه مدرسی برگزار می شود؟

کلیه جلسات مشاوره توسط من، سجاد قائمی نژاد (مدیر و مدرس زبان پلاس)، برگزار می شوند. من با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس موفق آزمون های آیلتس و تافل و جی آر ای به راحتی می توانم به شما راه درست مطالعه بهینه زبان انگلیسی را نشان بدهم. صدها نفر از دانشجوهای من توانسته اند با شرکت در کلاس های من نمره های عالی در این آزمون ها بگیرند، پس مطمئن باشید نکاتی که من در جلسه های مشاوره به شما می گویم ۱۰۰% عملی و مفید هستند.

آیا در جلسات مشاوره زبان پلاس، کتاب ها و منابع هم در اختیار متقاضیان قرار می گیرد؟

تمامی منابعی که در جلسه مشاوره به شما معرفی می شوند به صورت فایل های صوتی و متنی در اختیار شما قرار می گیرند. مثلاً اگر پادکستی یا فایل های ویدیویی به شما معرفی بشود لینک دانلود همه آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چرا باید از مشاوره زبان پلاس استفاده کنید؟

من بیش از ۱۰ سال است که دانشجوهای بسیار زیادی را برای آزمون های آیلتس و تافل و جی ار ای آماده کرده ام. نمره های درخشان بسیاری از این دانشجو ها به آنها کمک کرده از دانشگاه های معتبر و سطح بالای جهان پذیرش با فاند و بورس تحصیلی بگیرند. من در حالی که دانشجوی مهندسی الکترونیک بودم و حتی نمی توانستم به انگلیسی خودم را معرفی کنم، بعد از حدود ۹ ماه توانستم تدریس زبان انگلیسی را شروع کنم. پس، من به خوبی می دانم چطور می توانید در زمانی بسیار کوتاه نتیجه ای خارق العاده بگیرید.

هزینه جلسات مشاوره زبان

هزینه مشاوره با توجه به مدت زمان مورد نیاز می تواند متغیر باشد که در جدول زیر آمده است. تمام قیمت ها به تومان هستند.

اگر مطمئن نیستید چقدر زمان نیاز دارید، لطفا از طریق فرم انتهای همین صفحه بپرسید.

90 دقیقه

350

هزار تومان

1  نفره

آنلاین با اسکایپ یا تلفنی

60 دقیقه

250

هزار تومان

1  نفره

آنلاین با اسکایپ یا تلفنی

30 دقیقه

150

هزار تومان

1  نفره

آنلاین با اسکایپ یا تلفنی

چطور باید هزینه را پرداخت کنیم؟

برای پرداخت هزینه می توانید مبلغ مورد نظر را به یکی از حساب های موجود در صفحه پرداخت واریز کنید. لطفا واریز را از طریق پیام (صفحه تماس با من، SMS ، تلگرام، واتس اپ، ایمو) اطلاع بدهید تا در سریعترین زمان ممکن برای شما جلسه ای هماهنگ کنم.

هنوز در مورد جلسه مشاوره زبان سوالی دارید؟

خوشحال می شوم کمکتان کنم. سریعترین راه برای پرسیدن سوال ها استفاده از فرم تماس زیر است:


هر زمانیصبحعصربعد از ساعت 1930