کلاس آیلتس در رشت IELTS (خصوصی، نیمه خصوصی، گروهی)

اگر به دنبال یک کلاس آیلتس در رشت می گردید و می خواهید مطمئن باشید در مدت کوتاهی به نمره دلخواه خودتان برسید، پیشنهاد می کنم به دوره های آیلتس زبان پلاس در رشت نگاهی بیاندازید. با توجه به محبوبیت آزمون آیلتس در رشت، شما با آموزشگاه های زیادی روبرو هستید که همگی دوره های آمادگی آیلتس خاص خودشان را ارائه می دهند و ممکن است انتخاب بهترین کلاس آیلتس در رشت برای شما کمی دشوار باشد.کلاس آیلتس در رشت

چرا کلاس آیلتس در رشت با زبان پلاس

دوره هایی که من در زبان پلاس طراحی کرده ام بسیار منسجم و منظم هستند و حتی افرادی که تمایل زیادی به مطالعه انگلیسی ندارند را ترغیب می کند تکالیف را به موقع انجام بدهند و قدم به قدم به سمت نمره آیلتس مورد نظرشان پیش بروند. تعداد داشجوهایی که در این دوره ها شرکت کرده اند و نمره دلخواهشان را گرفته اند آنقدر زیاد است که من با اعتماد به نفس می توانم به شما قول بدهم بعد از شرکت در یکی از کلاس های آیلتس، سرعت پیشرفت شما در مهارت های چهارگانه آیلتس (Listening- Reading-Writing-Speaking) خودتان را شگفت زده خواهد کرد.

اگر دوست دارید بدانید در کلاس های آیلتس من چطور مهارت های آیلتس را یاد خواهید گرفت، توصیه می کنم به صفحه کلاس آیلتس مراجعه کنید. در این صفحه جزئیات مفصل تری در مورد هر یک از این مهارت ها در اختیار شما قرار داده شده است تا با مطالعه آن بتوانید با دید بهتری یک دوره آمادگی آزمون آیلتس در رشت را انتخاب کنید. برای راحتی شما لینک این صفحه را در اینجا قرار می دهم:

توضیحات دوره آیلتس (حتما بخوانید!)

هزینه کلاس آیلتس در رشت

هزینه هر جلسه کلاس آیلتس در رشت برای هر جلسه ۹۰ دقیقه ای را می توانید در جدول زیر ببینید. لطفا دقت کنید که در کلاس های خصوصی، در صورتی که کلاس با دو دانشجو تشکیل بشود هزینه کلاس ۴۰ هزار تومان افزایش میابد و بین دو دانشجو تقسیم می شود.

نیمه خصوصی

هر جلسه

80

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 10 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

100

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

150

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

نحوه پرداخت هزینه

در کلاس های خصوصی هزینه به صورت هر ۵ جلسه از قبل، کلاس های نیمه خصوصی بصورت هر ۱۰ جلسه از قبل و در کلاس های گروهی هم هزینه هر ترم از قبل پرداخت می گردد.

مطمئن نیستید کدام کلاس آیلتس برای شما مناسب است؟

در صورتی که مطمئن نیستید کدام کلاس آیلتس برای شما مناسب تر است یا هر سوالی دارید که مایلید قبل از شرکت در کلاس بپرسید، لطفا در قسمت نظرات همین صفحه (در پایین) مطرح کنید. همچنین می توانید از تمام راه های دیگری که در صفحه تماس با من وجود دارد پرسش خودتان را مطرح کنید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.