کلاس وربال جی آر ای GRE Verbal (آنلاین و حضوری)

وقتی اسم Verbal آزمون جی آر ای میاید، دانشجو ها به یاد یک غول شکست ناپذیر می افتند. هر چند بخش وربال این آزمون یکی از دشوار ترین بخش های آزمون هایی است که دانشجو ها برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی در آن شرکت می کنند، اما نباید فکر کنید گرفتن نمره خیلی بالا در وربال غیر ممکن است. دانشجوهایی که در کلاس وربال جی آر ای من شرکت می کنند خیلی زود به این نتیجه می رسند.

کلاس وربال جی آر ایکلاس وربال جی آر ای

برای بسیاری از دانشجوها، بخش وربال یکی از سخت ترین بخش های آزمون GRE است. بطور کلی می توان سوال های بخش وربال آزمون جی آر ای را در سه  دسته طبقه بندی کرد:

  • سوال های Text Completion
  • سوال های Sentence Equivalence
  • سوال های Reading Comprehension

هر کدام از این سوال ها انواع مختلفی دارند که برای پاسخگویی به آنها باید تکنیک های خاصی را یاد بگیرید. در کلاس وربال جی آر ای شما ابتدا با انواع سوال های وربال آشنا می شوید و تکنیک های پاسخگویی به آنها به شما آموزش داده می شود. سپس هر کدام از این تکنیک ها را در سوال های واقعی آزمون GRE تمرین می کنیم و شما با اعتماد به نفسی که بدست می آورید می توانید به نمره عالی مدنظر خودتان برسید.

درک مطلب در GRE جدید

در August سال ۲۰۱۱، آزمون جی آر ای دستخوش تغییرات بسیاری شد. این تغییرات آنقدر زیاد بود که ETS ان را Revised GRE (به معنی جی آر ای اصلاح شده و یازبینی شده) نامید و تا سال ۲۰۱۶ که نمره های جی آر ای قبلی معتبر بودند این نام روی آزمون مانده بود. آزمون جی آر ای فعلی تاکید بیشتری روی درک مطلب و استدلال منطقی دارد. هر چند هنوز هم دامنه لغت تاثیر بسیار مهمی در نتیجه آزمون دارد، بدون داشتن یک درک مطلب قوی باید فکر گرفتن نمره عالی را از سرتان بیرون کنید.

به همین خاطر در کلاس وربال جی آر ای، قسمت مهمی از کار روی آموزش درک مطلب و تحلیل منطقی متن های سطح بالا خواهید بود.

هزینه کلاس

تا اینجا دیگر می دانید کلاس های زبان پلاس همگی به دو روش آنلاین و حضوری برگزار می شوند. هزینه هر دو نوع این کلاس ها را می توانید در جدول های زیر ببینید.

هزینه کلاس وربال جی آر ای آنلاین

کلاس آنلاین خصوصی

هرجلسه

160

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی 24 ساعته

با نرم افزار اسکایپ

هزینه کلاس وربال جی آر ای حضوری

نیمه خصوصی

هر جلسه

90

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت ترمی

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

110

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

180

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

دوره کامل جی آر ای

اگر دوست دارید روی بخش های دیگر آزمون GRE هم کار کنید، لطفاً به صفحه دوره کامل GRE مراجعه کنید. برای راحتی شما لینک این صفحه را در اینجا قرار می دهم.

توضیحات دوره جی آر ای (حتماً بخوانید!)

سوالی دارید؟

در صورتی که هنوز سوالی در مورد کلاس وربال جی آر ای برایتان باقی مانده، می توانید آن را در قسمت دیدگاه های همین صفحه (در پایین) مطرح کنید. البته می توانید از راه های موجود در صفحه تماس با من هم برای ارتباط با من استفاده کنید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.