کلاس جی آر ای آنلاین GRE (با نرم افزار رایگان اسکایپ)

همانطور که می دانید در زبان پلاس دوره های آزمون جی آر ای هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شوند. در صورتی که می خواهید در منزل خودتان باشید و از با کیفیت ترین آموزش های GRE استفاده کنید، پیشنهاد من کلاس جی آر ای آنلاین با نرم افزار اسکایپ (Skype) است. کلاس جی آر ای آنلاین بصورت خصوصی برگزار می شود (یک یا دو نفره به انتخاب خود دانشجو) و در آن تمام مهارت های مورد نیاز برای گرفتن نمره عالی در آزمون GRE تدریس می شوند.کلاس جی آر ای آنلاین

کلاس جی آر ای آنلاین

اگر در خارج از ایران زندگی می کنید و مایلید در کلاس های من شرکت کنید، کلاس جی آر ای آنلاین دقیقاً چیزی است که شما به دنبالش می گردید. من تا کنون دانشجوهای زیادی از کشور های مختلفی مثل آمریکا، کانادا، انگلیس، آلمان، نیجریه، امارات متحده عربی، ترکیه،… داشته ام و با توجه به افزایش کیفیت و سرعت اینترنت ایران، کلاس های من با این دانشجوها هم با نهایت کیفیت (HD) و بدون هیچگونه قطعی برگزار می شود.

البته همانطور که اشاره کردم، کلاس های جی آر ای من بصورت حضوری (در رشت) هم برگزار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های جی آر ای حضوری به صفحه کلاس جی آر ای در رشت مراجعه کنید.

در کلاس جی آر ای آنلاین مهارت ها چطور آموزش داده می شوند؟

نحوه آموزش در کلاس های آنلاین جی آر ای دقیقاً همانند دوره های حضوری این آزمون است. تنها تفاوت در نحوه حضور در کلاس است که در کلاس های آنلاین شما از طریق نرم افزار اسکایپ در کلاس حاضر می شوید. من در صفحه مربوط به کلاس جی آر ای در مورد نحوه کار روی این مهارت ها بطور کامل توضیح داده ام. به شما پیشنهاد می کنم حتماً قبل از اینکه ادامه این متن را بخوانید، توضیحات صفحه دوره جی آر ای را مطالعه کنید.

توضیحات دوره GRE (حتما بخوانید!)

کلاس جی آر ای آنلاین چند روز در هفته برگزار می شوند؟

با توجه به اینکه کلاس های آنلاین به صورت خصوصی برگزار می شوند، تعداد جلسات، زمان جلسات و همه موارد دیگر با توجه به سطح دانشجو، نمره مورد نظر او و البته مقدار زمانی که می تواند مطالعه کند تعیین می شوند. مثلاً اگر شما می خواهید در مدت زمان کوتاهی در آزمون جی آر ای نمره خیلی خوبی بگیرید و وقت کافی برای انجام تکالیف را دارید، حتی امکان برگزاری ۴ یا ۵ و یا حتی ۶ جلسه در هفته هم وجود دارد.

واقعاً با سرعت اینترنت در ایران، کلاس جی آر ای آنلاین کیفیت دارد؟

چرا که نه. سرعت اینترنت در ایران برای برگزاری کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالای HD کافی است. من در طول هفته بطور میانگین ۱۵ تا ۲۰ جلسه با دانشجوهای خارج از ایران کلاس دارم و کلاس ها بدون قطع شدن برگزار می شوند. شما در مصاحبه آنلاین قبل از کلاس می توانید کیفیت کلاس را چک کنید تا خیالتان از بابت اینترنت راحت باشد.

نحوه ثبت نام در کلاس جی آر ای آنلاین

برای شرکت در دوره های آنلاین ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷ تماس بگیرید یا از طریق یکی از راه های موجود در صفحه تماس با من، درخواست شرکت در کلاس های آنلاین را به من اطلاع بدهید. من سعی می کنم در اولین فرصت ممکن زمانی را برای مصاحبه رایگان با شما هماهنگ کنم تا بتوانیم بیشتر در مورد برنامه شما برای گرفتن یک نمره خوب صحبت کنیم.

هزینه کلاس جی آر ای آنلاین و نحوه پرداخت

کلاس آنلاین خصوصی

هرجلسه

160

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی 24 ساعته

با نرم افزار اسکایپ

هنوز سوالی در مورد شرکت در کلاس جی آر ای آنلاین دارید؟

لطفاً هر سوال در مورد دوره های جی آر ای آنلاین دارید را از طریقی یکی از راه های موجود در صفحه تماس با من مطرح کنید. من در سریع ترین زمان ممکن پاسخ سوال های شما را خواهم داد.

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.