کلاس رایتینگ جی آر ای GRE Analytical Writing

اگر قصد دارید در آزمون جی آر ای شرکت کنید و می خواهید در رایتینگ این آزمون نمره خوبی بگیرید، پیشنهاد می کنم کلاس رایتینگ جی آر ای من را امتحان کنید. در این کلاس ها من تمام چیز هایی که برای گرفتن یک نمره خیره کننده در رایتینگ GRE لازم دارید را به شما آموزش می دهم.

کلاس رایتینگ جی آر ای

 

کلاس رایتینگ جی آر ای

اولین بخشی که در آزمون GRE خواهید داشت بخش رایتینگ است. اگر در مورد رایتینگ جی آر ای اطلاعاتی ندارید لطفاًً مقاله GRE General AWA Writing را مطالعه کنید. بعضی دانشگاه ها چندان به نمره رایتینگ شما اهمیت نمی دهند، اما دانشگاه های زیادی هم هستند که برای نمره رایتینگ جی آر ای مینیمم قرار می دهند و دانشجوهایی که می خواهند از آن دانشگاه ها اپلای پذیرش بگیرند باید حتماً نمره ای بالای این مینیمم داشته باشند. در جی آر ای دو رایتینگ وجود دارد، رایتینگ Issue و رایتینگ Argument، که در کلاس رایتینگ جی آر ای روی هر دوی آنها کار خواهیم کرد.

رایتینگ Issue

در این رایتینگ به شما یک موضوع داده می شود و سوالی در مورد آن پرسیده می شود و شما باید آن موضوع را تحلیل و در موردش بنویسید. رایتینگ Issue آزمون جی آر ای از لحاظ ساختاری شبیه رایتینگ Independent آزمون تافل و رایتینگ Task 2 آزمون آیلتس است. البته در جی آر ای منطق بکار رفته در نوشته شما اهمیت بسیار بیشتری پیدا می کند و نحوه ارزیابی و نمره دهی هم کاملاً متفاوت است. در  کلاس رایتینگ جی آر ای من ابتدا انواع سوال های Issue را به شما آموزش می دهم و سپس به شما قالب هایی یاد می دهم که بتوانید به هر کدام از این سوال ها به بهترین حالت ممکن پاسخ بدهید.

اشتباه نکنید، این قالب ها فقط یک سری جمله های آماده برای حفظ کردن نیستند. اگر شما تعداد زیادی جمله را حفظ کنید و در جلسه آزمون GRE در رایتینگ Issue بنویسید، امکان ندارد نمره قابل قبولی بگیرید. رایتینگ Issue بسیار فراتر از این است که یک سری عبارت های پیچیده و ساختار های عجیب و غریب بتوانند برای شما نمره خوب بیاورند.

رایتینگ Argument

رایتینگ Argument در آزمون جی ار ای یک رایتینگ کاملاً متفاوت است. در این رایتینگ، ابتدا به شما یک پاراگراف داده می شود و شما باید ایراد های منطقی آن پاراگراف را پیدا کنید و با توجه به نوع سوالی که از شما پرسیده شده است، این ایراد ها را توضیح بدهید. این رایتینگ در واقع مهارت تفکر انتقادی شما را ارزیابی می کند.

برای گرفتن نمره خوب از سوال Argument رایتینگ GRE، شما باید بتوانید ایراد های منطقی را در همه سطوح کلمات، جمله ها و استدلال ها پیدا کنید و آنها را بطور صحیح تحلیل کنید. همه اینها در کلاس به شما آموزش داده می شوند. در واقع در کلاس رایتینگ جی آر ای من به شما یاد می دهم چطور ایراد های منطقی رایج در آزمون را در سوال های Argument پیدا کنید و به راحتی یک رایتینگ بسیار قوی بنویسید. وقتی از مهارت هایی که در این کلاس یاد می گیرید برای پاسخ دادن به سوال های واقعی آزمون GRE که ETS (برگزار کننده آزمون GRE) منتشر کرده استفاده کنید، خودتان هم تعجب خواهید کرد رایتینگ جی آر ای می تواند چقدر ساده باشد.

نحوه برگزاری  کلاس رایتینگ جی آر ای

احتمالاً می دانید که کلاس های زبان پلاس هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار می شوند. مثل همه کلاس ها، کلاس رایتینگ جی آر ای نیز به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. کلاس های آنلاین با نرم افزار رایگان اسکایپ برگزار می شوند و شما در هر کجای ایران و جهان که زندگی می کنید می توانید از اتاق خودتان در این کلاس ها شرکت کنید. شرکت در کلاس های آنلاین با اسکایپ بسیار ساده است. مقاله کلاس زبان آنلاین را مطالعه کنید تا ببینید چقدر راحت شما هم می توانید بصورت آنلاین در کلاس رایتینگ جی آر ای شرکت کنید و نمره ای خیره کننده بگیرید. کلاس های حضوری هم در رشت و در آدرسی که در صفحه تماس با من می بینید برگزار می شوند.

هزینه کلاس ها

هزینه کلاس های حضوری و آنلاین با هم تفاوت دارند که می توانید آنها را در جدول های زیر مشاهده کنید.

هزینه کلاس رایتینگ جی آر ای آنلاین

کلاس آنلاین خصوصی

هرجلسه

160

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی 24 ساعته

با نرم افزار اسکایپ

هزینه کلاس رایتینگ جی آر ای حضوری در رشت

نیمه خصوصی

هر جلسه

90

هزار تومان

سه تا پنج زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت ترمی

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی دو نفره

هر جلسه

110

هزار تومان

دو زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

خصوصی تک نفره

هر جلسه

180

هزار تومان

یک زبان آموز

هر جلسه 90 دقیقه

پرداخت 5 جلسه ای

پشتیبانی آموزشی 24 ساعته

دوره کامل آمادگی برای آزمون جی آر ای

در صورتی که دوست دارید روی بقیه مهارت های آزمون جی آر ای هم کار کنید، توصیه می کنم حتما توضیحات دوره کامل آزمون جی آر ای را از طریق لینک زیر مطالعه کنید. اطلاعات این صفحه دید بهتری به شما می دهد تا بتوانید یک دوره آمادگی GRE خوب را انتخاب کنید.

توضیحات دوره جی آر ای (حتماً بخوانید!)

سوالی دارید؟

اگر در مورد کلاس رایتینگ جی آر ای سوالی دارید، می توانید در قسمت دیدگاه های همین صفحه یا صفحه دوره جی آ رای بپرسید. البته می توانید از راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با من هم استفاده کنید.

دیدگاه خودتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی *

تمامی حقوق وبسایت زبان پلاس متعلق به سجاد قائمی نژاد می باشد.