آموزش لغات ضروری تافل: درس هشتم کلمه Derive

0
60

در این نوشته با یک ویدیو دیگر از مجموعه آموزش لغات ضروری تافل با شما همراه هستم. اگر ویدیو های قبل را دیده باشید حتما می دانید که در این ویدیو ها من کلمات کلیدی تافل را با روشی بسیار جدید به شما آموزش می دهم و سعی می کنم یادگیری لغات تافل برای شما جذاب باشد.

در این ویدیو می خواهم کلمه derive از درس هشتم کتاب لغات ضروری تافل را به شما آموزش بدهم. امیدوارم از یادگیری آن لذت ببرید.

یک راه آسان برای یادگیری کامل کلمات کلیدی تافل

اگر می خواهید کلمات کلیدی تافل را به درستی و بطور کامل یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم از آموزش ویدیویی کتاب لغات ضروری تافل استفاده کنید. در این آموزش همه کلمات اصلی به همراه مثال ها و مترادف های آنها برای شما توضیح داده  شده و شما برای یادگیری این لغات تافل نیازی ندارید از دیکشنری استفاده کنید و یا حتی در جایی آرام بنشینید و ساعت ها با کلمات کلنجار بروید.

این واقعاً خیلی عالی می شود اگر شما بتوانید تمام کلمات کلیدی تافل را در زمان های مرده خودتان، مثلاً زمانی که دارید در ترافیک به سمت منزل رانندگی می کنید یا سوار مترو و اتوبوس هستید یاد بگیرید.  من این آموزش را طوری طراحی کرده ام که شما بتوانید با کمترین میزان تلاش، حتی در سخت ترین شرایط هم یادگیری لغات فوق العاده مهم تافل را ادامه بدهید و از این طریق سطح زبان انگلیسی خودتان را بالاتر ببرید. اگر مایلید با این آموزش تجربه ای لذت بخش از یادگیری لغات داشته باشید، توصیه می کنم حتما همین حالا آن را دانلود کنید.

لینک دانلود این آموزش را برای شما قرار می دهم:

 برای دانلود آموزش ویدیویی لغت های ضروری تافل کلیک کنید 

در تولید این آموزش بیش از ۶۰۰ ساعت زمان گذاشتم تا شما مجبور نشوید ساعت های زیادی را صرف یادگیری این لغات تافل کنید. با استفاده از این آموزش می توانید خیلی راحت تر و سریع تر از دیگران لغات تافل را یاد بگیرید و در آزمون خودتان از آنها استفاده کنید تا نمره دلخواهتان را بگیرید.

چطور با ایمیل زدن پذیرش تحصیلی بگیریم؟

دیدگاه خود را بنویسید.

لطفاً دیدگاه خودتان را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد