آموزش لغات ضروری تافل: درس هفتم کلمه Simultaneously

0
112

امروز یا یکی دیگر از کلمه های تافل در خدمت شما هستم. اگر ویدیو های قبلی این مجموعه را دنبال کرده باشید، حتماً می دانید که این ویدیو بخشی از مجموعه ویدیویی آموزش لغات ضروری تافل (که به کتاب واژگان ضروری تافل هم مشهور هست) می باشد. در این ویدیو می خواهم کلمه Simultaneously که از کلمات مهم تافل است را به شما آموزش بدهم. امیدوارم از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

چطور کلمه های تافل را زود یاد بگیریم؟

یکی از مشکلاتی که باعث می شود بسیاری از افراد وقتی می خواهند دامنه لغات خود را افزایش بدهند، طولانی شدن فرایند یادگیری و انرژی زیادی است که برای یادگیری اولیه، و نه مرور، لغات صرف می کنند. یعنی بسیاری از افراد اگر بتوانند فقط یک دور کتابی را تمام کنند، بعداً در مرور آن چندان احساس سختی و عدم تمایل نخواهند داشت.

من برای شما یک پیشنهاد عالی دارم. یادگیری لغات تافل را با آموزش ویدیویی لغات ضروری تافل من در زبان پلاس شروع کنید. در این آموزش من تک تک کلمه های تافل موجود در این کتاب را با مثال ها و توضیحات کافی بررسی کرده ام و شما دیگر نیازی نیست برای یادگیری کلمات تافل به سراغ دیکشنری بروید و ساعت ها را صرف پیدا کردن معانی کلمات و ترجمه آنها بکنید. چون در این آموزش همه چیز برای شما تلفظ می شود، بنابراین شما مشکلی از بابت تلفظ هم نخواهید داشت و وقتی این کلمه ها را در لیسنینگ ها هم بشنوید به راحتی می توانید آنها را بفهمید و از دامنه لغتی که برای خودتان ساخته اید لذت ببرید.

لینک دانلود این آموزش را برای شما قرار می دهم:

 برای دانلود آموزش ویدیویی لغت های ضروری تافل کلیک کنید 

در تولید این آموزش بیش از ۶۰۰ ساعت زمان گذاشته ام تا مطمئن بشوم این آموزش می توانید تمامی نیاز های شما باری یادگیری این لغات تافل را بر طرف کند.

چطور با ایمیل زدن پذیرش تحصیلی بگیریم؟

دیدگاه خود را بنویسید.

لطفاً دیدگاه خودتان را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد