آموزش لغات ضروری تافل: درس ششم کلمه Exceedingly

2
112

افرادی که قصد دارند در آزمون های تافل، کنکور ارشد، کنکور دکتری یا MSRT و یک سری از آزمون های زبان دیگر در ایران شرکت کنند، به دنبال لیست لغات ضروری تافل می گردند تا با حفظ کردن آن بتوانند در آزمون خودشان نتیجه مطلوبی بگیرند.

برای شروع یادگیری لغات تافل گزینه های متعددی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها دامنه لغات تافل خودتان را بسازید. در این ویدیو من کلمه Exceedinglyکه یک کلمه دیگر از کتاب لغات ضروری TOEFL ( حاوی بهترین لیست لغات ضروری تافل) است به شما آموزش داده ام. لطفاً به این ویدیو نگاه کنید:

مهمترین لیست لغات ضروری تافل چیست؟

به نظر من که سال هاست در زمینه آزمون تافل فعالیت می کنم و دوره های آزمون تافل را برای افراد زیادی در سراسر دنیا برگزار کرده ام و البته بارها در آزمون تافل در بخش ریدینگ نمره کامل (۳۰ از ۳۰) کسب کرده ام، معتقدم بهترین و مهمترین لیستی که می توانید برای آزمون تافل یاد بگیرید، لیست لغات ضروری تافل است. کلمات این کتاب بدون شک پایه ای ترین و اساسی ترین کلماتی هستند که باید حتما قبل از شرکت در آزمون تافل آنها را یاد بگیرید.

اگر زمان کمی تا آزمون تافل دارید یا اصلاً زمان دارید، اما دوست دارید بدون زجر و شکنجه (!) لغات ضروری تافل را یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم آموزش لغات ضروری تافل من را دانلود کنید. این آموزش کاری می کند شما از یادگیری لغت لذت ببرید و به چنان عمقی از دامنه لغات تافل برسید که هر گز تصورش را هم نمی کردید.

لینک دانلود این آموزش را برای شما قرار می دهم:

 برای دانلود آموزش ویدیویی لغت های ضروری تافل کلیک کنید 

در تولید این آموزش بیش از ۶۰۰ ساعت زمان صرف کرده ام تا شما بتوانید صرف زمان و انرژی بسیار کمتری به نتیجه دلخواه خودتان در آزمون برسید.

چطور با ایمیل زدن پذیرش تحصیلی بگیریم؟

2 دیدگاه

    • سلام.
      اگر منظور شما اصطلاحات و ساختار های موجود برای هر کلمه هست، سعی کنید بار اول معنی و کاربرد همه رو یاد بگیرید و در مرور های متوالی کم کم همه اونا توی ذهنتون جا می افته و می تونید به خاطر بسپارید. فایل های صوتی ای که به همراه فایل های ویدیویی براتون قرار می دم برای این کار بسیار مناسب هست. شما می تونید ویدیو ها رو دو بار ببینید و بعدش چند باری هم فایل های صوتی هر درس تافل رو در چند روز مرور کنید.

دیدگاه خود را بنویسید.

لطفاً دیدگاه خودتان را وارد کنید!
لطفاً نام خود را وارد