کلاس های آیلتس من به روش های مختلفی (حضوری و آنلاین) برگزار می شوند و با توجه به شرایط خودتان می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید. در صورتی که دوست دارید در منزل خودتان پشت کامپیوتر یا حتی گوشی تلفن همراه بنشینید و در کلاس آیلتس شرکت کنید و نمره ای بالا بگیرید، پیشنهاد من شرکت در کلاس آیلتس آنلاین است. یکی از مهمترین مزایای کلاس های آنلاین زبان پلاس این است که ایرانی های ساکن خارج از ایران هم می توانند از هر کشوری که در آن زندگی می کنند در با کیفیت ترین کلاس های زبان انگلیسی با مدرس فارسی زبان بهره مند بشوند.

کلاس آیلتس آنلاین برای افرادی مناسب است که دوست دارند بدون تلف کردن حتی یک دقیقه از وقت ارزشمندشان در ترافیک و مسیر رفت و آمد در با کیفیت ترین دوره های آموزش آیلتس شرکت کنند و نمره بالایی در آزمون آیلتس مد نظرشان (آکادمیک، جنرال یا لایف اسکیلز) بگیرند. من دانشجوهایی از سراسر ایران یا خارج از ایران داشته ام که بعد از یک مصاحبه ۱۵ دقیقه از طریق اسکایپ به پر بازده بودن کلاس آنلاین پی برده اند و با شرکت در کلاس آیلتس آنلاین من، نه تنها در هزینه و وقت خود صرفه جویی کردند، بلکه خوشبختانه نمره هایی گرفتند که ایلتس را نقطه قوت رزومه تحصیلی یا پرونده مهاجرت آنها تبدیل کرد.

کلای آیلتس آنلاین

البته همانطور که گفته شد کلاس های آیلتس من بصورت حضوری (در رشت) هم برگزار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های حضوری به صفحه کلاس آیلتس در رشت مراجعه کنید.

در کلاس آیلتس آنلاین مهارت ها چطور آموزش داده می شوند؟

سرفصل ها و نحوه آموزش مطالب و مهارت های چهار گانه آیلتس در کلاس های آنلاین دقیقاً همانند کلاس های حضوری آیلتس است. من در زبان پلاس صفحه ای ویژه را به کلاس آیلتس اختصاص داده ام و در آن نحوه کار بر روی مهارت های مختلف آزمون آیلتس را بطور مفصل توضیح داده ام. پیشنهاد می کنم قبل از اینکه ادامه این صفحه را مطالعه کنید، حتما توضیحات صفحه کلاس آیلتس را بخوانید.

 برای شرکت در کلاس آیلتس آنلاین چه امکاناتی لازم است؟

برای شرکت رد کلاس های آنلاین با نرم افزار اسکایپ، امکانات زیادی مورد نیاز نیست. با یک گوشی و اینترنت سیم کارت همراه خود هم می توانید در کلاس های آنلاین من شرکت کنید. برای اطلاعات دقیق تر برای مواردی که برای شرکت در کلاس آنلاین با نرم افزار اسکایپ مورد نیاز هستند لطفا به صفحه چگونه در کلاس آنلاین با اسکایپ شرکت کنیم مراجعه کنید.

کلاس های آیلتس آنلاین چند روز در هفته برگزار می شوند؟

کلای های آنلاین در حال حاضر فقط به صورت خصوصی برگزار می شوند. بنابراین دانشجوهایی که در این کلاس ها شرکت یم کنند می توانند برنامه بسیار انعطاف پذیری داشته باشند. مثلاً من دانشجوهایی دارم که یک جلسه در هفته کلاس دارند و دانشجو هایی هم دارم که ۳ یا ۴ جلسه در هفته کلاس دارند. تعداد جلسات در هفته کاملاً به سطح فعلی شما و نمره آیلتس مدنظر شما و مدت زمانی که برای گرفتن آن نمره دارید بستگی خواهد داشت. پس، در کلاس آیلتس آنلاین، و البته هر کلاس خصوصی آنلاین دیگری، شما انتخاب های گسترده ای برای تعداد جلسات در هفته دارید و به آسانی می توانید با توجه به وضعیت خودان، بهترین آنها را انتخاب کنید.

واقعاً با سرعت اینترنت در ایران، کلاس آیلتس آنلاین کیفیت دارد؟

یکی از نگرانی های دانشجوهایی که تا کنون در کلاس های آنلاین شرکت نکرده ایند این است که آیا با سعت اینترنت در ایران می توان تماس ویدیویی با کیفیتی داشت یا نه؟ این نگرانی کاملاً قابل درک است چون کیفیت ویدیویی پایین می تواند تمرکز داشجو را پایین بیاورد و در کل کیفیت آموزش را از بین ببرد. خبر خوب این است که اتفاقا با اینترنت ایران شما می توانید کلاس هایی با کیفیت ویدیویی HD برگزار کنید. من در هفته بیش از ۴۰ جلسه کلاس آنلاین برگزار می کنم و در هیچکدام مشکل کیفیت نداریم. پس، با خیال راحت در کلاس آنلاین آزمون مورد نظر خودتان شرکت کنید.

برای توضیحات بیشتر در مورد نحوه برگزاری کلاس های آنلاین با استفاده از نرم افزار اسکایپ لطفاً به صفحه چطور در کلاس آنلاین زبان انگلیسی با ااسکایپ شرکت کنیم؟ مراجعه کنید.

نحوه ثبت نام در کلاس آیلتس آنلاین

برای ثبت نام در کلاس آیلتس آنلاین من، لطفا از طریق شماره تلفن ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷ یا هر کدام از راه های دیگر موجود در صفحه تماس با من در خواست شرکت در کلاس را به من اطلاع بدهید. قبل از شروع کلاس یک مصاحبه آنلاین ۱۵ دقیقه ای با شما خواهم داشت تا علاوه بر اینکه با سطح زبان شما بهتر آشنا بشوم، شما بتوانید برنامه زمانی و نمره مدنظر خودتان را برای من توضیح بدهید.

هزینه کلاس آیلتس آنلاین و نحوه پرداخت

هزینه هر جلسه از کلاس آنلاین جی آر ای در جدول زیر نوشته شده است. شما می توانید هزینه کلاس های خودتان را به صورت هر پنج جلسه از قبل پرداخت کنید. برای دیدن اطلاعات حساب برای پرداخت هزینه کلاس لطفاً به صفحه پرداخت مراجعه کنید.

  • کلاس آیلتس آنلاین
  • 95000
  • هر جلسه ۹۰ دقیقه ای

هنوز سوالی در مورد شرکت در کلاس آنلاین آیلتس دارید؟

در صورتی هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده یا مطمئن نیستید بتوانید از کلاس آنلاین نتیجه مطلوبی بگیرید، لطفاً سوال خودتان را در قسمت نظرات در پایین همین صفحه مطرح کنید. همچنین، شما می توانید با شماره ۰۹۱۱۲۴۴۹۳۲۷ یا هر کدام از راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با من سوال خودتان را مطرح کنید. خیلی خوشحال می شوم بتوانم در برطرف کردن دغدغه های شما کمکی بکنم و در هموار کردن مسیر  شما برای گرفتن نمره بالا در آیلتس نقشی ایفا کنم.